Keshtu eshte kur lini kasetofonin ndezur!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Ide Keshtu eshte kur lini kasetofonin ndezur!

  Receta Gatimi

  E keni zakon ta lini kasetofonin e makines hapur?
  Po sikur ta harroj nje pilot? Sa veta duhen me pas per te spostuar nje avion?! TRIDHJETE!
  Kjo ka ndodhur ne aeroportin e Zhengzhou, ne provincen e Henan ne Kine. Ne bord 69 pasagjer dhe 910 metra ne pist te dyte dhe me pesh 20 tonelat.


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Keshtu eshte kur lini kasetofonin ndezur!

  hihi

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Keshtu eshte kur lini kasetofonin ndezur!

  oiii, te shkretet ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Doni tė lini duhanin? Hani perime dhe fruta
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 04:30 PM
 2. Kujdes kur lini faqen e Facebook-ut hapur - Clickjacking
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 08:26 PM
 3. Keshtu eshte kur te martojne me zor!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 13-01-2010, 10:59 PM
 4. Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur
  Nga agon15 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-08-2008, 04:21 PM
 5. I provuat Sms-te Falas? Lini nje koment/feedback....
  Nga ReniX nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-11-2007, 08:08 PM