Kalendari seksi i Rovena Stefės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Kalendari seksi i Rovena Stefės

  Receta Gatimi


  Provokuese, me rroba banjo, nė breg tė detit, nė muzg, ndėrsa dielli ėshtė duke perėnduar. Ėshtė ky njė prej imazheve tė shkėp[utura nga kalendari qė do tė nxjerrė kėtė fundviti kėngėtarja Rovena Stefa. Ajo ka realizuar fotot nė bregdetion shqiptar tė Durrėsit, ndėrsa kalendari do tė anonccohet pak muaj mė vonė. Pėrsa i ėprket muzikės kėngėtarja vazhdon tė jetė nė treg me albumin e lanccuar kėtė verė “Lum e Lum”, e prezantuar nė televizionet muzikore mė kėngėn “Burrė tė martuar dashurova”. Pikėqrisht videoklipi i kėsaj kėnge do tė jetė pjesėmarrės nė festivalin e videoklipeve qė do tė mbahet kėtė fund viti nė Kosovė, tė organizuar nga Ziko Company.  [align=right:3rcocx55]Foto dhe Artikull nga Bluetooth 2008[/align:3rcocx55]

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kalendari seksi i Rovena Stefės


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  vetem trupin ka te bukur se vete turi majmun ka !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kalendari Radiologjik Seksi!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-06-2010, 07:35 PM
 2. Martohet Rovena Dilo
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 05:29 PM
 3. Rovena Dilo si njė femėr seksi
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2008, 08:23 AM
 4. Pėrpjekjet e Stefes
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-01-2007, 01:45 AM