Receta Gatimi

Piktura shqiptare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  20

  Piktura shqiptare

  nenat Labe Fatmir Haxhiou

  SKENDERBEU

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e fbiza
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Duke pare disa ekspozita para dhe pas viteve 90' mua me duket se piktura me e mire eshte e Bukurosh Sejdinit me tablo " Ēlirimi i Tiranes ". Vleresimin profesionist mund te na e thone piktoret profesioniste apo kritike arti.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Piktura nga piktoret me te famshem ne bote
  Nga kuklla nė forum Historia Boterore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-02-2013, 08:31 PM
 2. 1396 Piktura dhe Foto per ti ngjyrosur femijet tuaj
  Nga EMAUS nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-11-2012, 11:08 AM
 3. Piktura mbi rruge!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 06:01 PM
 4. Tv shqiptare
  Nga mistir nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2009, 07:13 PM
 5. Piktura e Putin, rekord shitjeje ne Rusi
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 12:24 PM