Receta Gatimi

Cila eshte aroma juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 48
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Cila eshte aroma juaj e preferuar, ose aromat e preferuara, mund te vendosni edhe foto.

  Keto jane te miat
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  ja dhe e imja, u bene gati 10 vjet qe nuk e nderoj
  m

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Kuklla nuk duket mire kjo, nuk na e thua ca marke eshte?

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  besoj se tani duket me mire.
  Ti Emaus, i ndryshon sipas stineve apo? Kush te pelqen me shume, se keshtu te gjej dhuraten kollaj?

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Hugo Boss ne dimer ne te gjitha flagrancat, Acqua ne vere

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla
  besoj se tani duket me mire.
  Ti Emaus, i ndryshon sipas stineve apo? Kush te pelqen me shume, se keshtu te gjej dhuraten kollaj?
  Kuklla, une jo thjesht i kam qejf aromat, une i pi
  Ne pergjithesi me pelqen te provoj gjera te reja, keshtu qe i nderroj shpesh aromat

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Reni, cilen nga keto perdor?
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  flm per imazhet, permend dark blue, energise, dhe te fundit qe me shume perdor.

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Ja dhe nje nga aromat e mia te preferuara, por qe me ka mbaruar
 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Ate qe nuk nderroj me asnje tjeter: Alessandro dell'Acqua!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  per momentin kjo eshte e preferuara ime


 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Insomnia
  Ate qe nuk nderroj me asnje tjeter: Alessandro dell'Acqua!
  Insomnia, kjo eshte aroma jote?


 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Pikerisht, po kerkoja foton ne web, por mi lehtesove ti punet....

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19

  Re: Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Ja te miat te momentit

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  dhe kte e kam perdorur...  tani perdor kte
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 15-06-2009 mė 08:17 PM. Arsyeja: Image Lirenti.Com

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e ada feline
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  12
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  anais anais cacharel, white musk the body shop

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Mendoni se po ti blesh parfum partnerit/res mund te ndahesh (ose me sakt nenkupton qe doni te ndaheni)???

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  kur themi aroma , duhet domosdoshmerisht te jet parfum ?!

  mua me pelqen aroma qe kan bebet e vogla fare , vdessss
  e keni parasysh qe cdo njeri ka aromen e tij karakteristike ?! mua me me pelqen shum aroma e babit , kur isha e vogel , sme zinte gjumi pa pasur nje kemish te tijen pran

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kur themi aroma , duhet domosdoshmerisht te jet parfum ?!

  mua me pelqen aroma qe kan bebet e vogla fare , vdessss
  e keni parasysh qe cdo njeri ka aromen e tij karakteristike ?! mua me me pelqen shum aroma e babit , kur isha e vogel , sme zinte gjumi pa pasur nje kemish te tijen pran
  paskemi pas te njejtin fiksim... por tani me pelqen e imja haha!

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  paskemi pas te njejtin fiksim... por tani me pelqen e imja haha!
  un kam 2 fiksime , dhe se mora vesh ke kishim te perbashket , te babit apo te bebit ? (kte te fundit a do mendja ...)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte kengetari(ja) juaj e preferuar ??
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 27-03-2014, 05:30 PM