Pėlqej...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 25 nga 25 FillimiFillimi ... 15202122232425
Rezultatet nga 481 deri tek 486 prej 486
 1. #481
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  ..Kete:...

  Ditėt e dimrit janė bėrė pėr tė dhuruar qetėsi...pėr ushqim tė mirė dhe ngrohtėsi...pėr tė shtrėnguar njė dorė miqėsore, dhe pėr njė bisedė rreth zjarrit : ėshtė koha pėr tė qėnė nė shtėpi....

 2. #482
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Pelqej te shfletoj forumin her pas here...

 3. #483
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  as vet se di..

 4. #484
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pelqej mengjesin e veres

 5. #485
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  pelqej forumin

 6. #486
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pelqej shum tema ne forum

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 25 nga 25 FillimiFillimi ... 15202122232425