Pėlqej...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 25 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 486
 1. #81
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Pelqej te shetis ne muzgun e mbremjes

 2. #82
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  pelqej shuuuuuuuuuuum vereeeeeen

 3. #83
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  pelqej shuuuuuuuuuuum vereeeeeen
  sa psh ?

  pelqej... te jem atje kete vere !

 4. #84
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shuuuuuuuuuuum ....... ja kaaaaaaqqqqqqqqqqqqqq hahahahah

  ku atje mo iceman ??

 5. #85
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha shum pe dashke

  n`Shqipėri ! (ku tjeter)

 6. #86
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

 7. #87
  i/e rregjistruar 10% Maska e just a girl
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  wetum se 3goj
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pelqejj qka s`pelqej se !

 8. #88
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pelqej shum kte keng


  "dream on, dream on, dream on,
  and dream until your dream comes true
  dream on"

 9. #89
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  pelqej shume te shikoj filma duke ngrene kokoshka

 10. #90
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  pelqej te shikoj djellin dhe rrezet e tij qe deportojn ne lule.......

 11. #91
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pelqej kur qelin lulet

 12. #92
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  pelqej te shikoj detin e rrembyer me dallge te terbuara!

 13. #93
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pelqej te mesoj naten me shum se sa diten.

 14. #94
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pelqej te jete gjithmone VERE !

 15. #95
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  me pelqen te hec gjithmon perpara & jem me njerz te dashur , optimist & krenar
  te qesh cdo dit , te dua , dhe te mesoj gjithmon gjera te reja ,
  deti ,noti , gjimnastika, pranvera ,shiu , te udhetoj
  shoqeria , njerzit e zjuar , gjuhet e huaj ,pushime ne vende qe nuk kam qene kurre
  muzika ,filmat ,animation , kercimi , librat, anektoda , poezi .........
  MBI TE GJITHA ME PELQEN TE JEM E VECANTE EDHE TE JEM SIMPATIKE PER TE TJERET AQ SHUM SA TE ME PLOTOSOJNE CDO DESHIR SEPSERSE NUK MUNDEN DOT TE ME THOJN JO

 16. #96
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pelqej t degj kte kengen

  sepse nga fillimi deri ne fund ka nje si mjaullim maceje

 17. #97
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pelqej te vizitoj shum vende

 18. #98
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pelqej muziken e De Andre

 19. #99
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pelqej te degjoj muzik ndersa punoj!

 20. #100
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pelqej te ndegjoj muzik kur te udhtoj dhe ti mbyll syt

+ Pėrgjigju tek Diskutimi