Pėlqej...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 25 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 486
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Pėlqej...

  Receta Gatimi

  Pelqej jeten...
  Pelqej relaksin..
  Pelqej akulloret...
  Pelqej te rri para pc-se...

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Pėlqej...

  Pelqej te treja keto lart pervec akulloreve

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Pėlqej...

  Pelqej te lexoj,
  pelqej darkat e qeta ne shtepi duke pire nje gote vere
  pelqej shoqerine e mire
  pelqej te ri ne qetesi
  pelqej detin
  pelqej shetitjet ne mal
  pelqej te bej udhetime te shumta
  pelqej pranine e njerezve qe dua
  pelqej te bej car te dua
  pelqej dhe te loz ne pc (por kjo duhet eleminuar)

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Pėlqej...

  Me pelqen jeta, ne c'do pikepamje, si dhe te gjitha krijesat e saj.
  Me pelqen miqesia dhe dashuria
  Me pelqen natyra
  Me pelqen deti
  Me pelqen vera dhe pranvera
  Me pelqen sinqeriteti, drejtesia, respekti, miresia, gjithashtu edhe origjinaliteti, dhe aftesia
  Me pelqen vetja, po ashtu edhe ironia

  Me pelqen ky forum, bashk me pjesemarresit dhe antaret e tij....!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Pėlqej...

  me pelqen ndjesia e te qenit e dashuruar
  me pelqen nje dite me diell
  me pelqen shume cokollata
  me pelqen te udhetoj
  me pelqen bota e internetit
  me pelqen te lexoj
  me pelqen te ndjek filma
  me pelqen......

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e michele
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Vendndodhja
  shume larg qe ketu, diku ne univers
  Postime
  52
  Reputacioni
  0

  Re: Pėlqej...

  me pelqen jeta
  me pelqen dita me diell
  me pelqen te kem lek
  me pelqen te kem shume universitete
  me pelqen te kem nje pune shume te mire
  me pelqen familja
  me pelqen kafja
  me pelqen shoqeria
  me pelqen interneti
  me pelqejne rrobat e bukura
  me pelqejne ushqimet e shijshme
  me pelqejne embelsirat

  ehuuuu sa shume gjera te tjera me pelqejne

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Pėlqej...

  Me pelqen shume .... ky personi siper

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Pėlqej...

  Mua me pelqejne te gjitha ato qe jane thene me siper

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  me pelqejn disa nga ato qe ajn them
  me pelqen deti
  me pelqen kercimi etj...

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e abibe
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  11
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me pelqen shoqeria
  me pelqen te ri ne PC
  me pelqen shkollimi
  me pelqen drejtesia,sinqeriteti,
  me pelqen me pelqen........

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me pelqejn te gjitha keto qe jan then

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me se shumti me pelqen sinqeriteti

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  me pelqen jeta
  me pelqen dita me diell
  me pelqen te kem shume universitete
  me pelqen te kem nje pune shume te mire
  me pelqen familja
  me pelqen kafja
  me pelqen shoqeria
  me pelqen interneti
  me pelqejne rrobat e bukura
  me pelqejne ushqimet e shijshme
  me pelqejne embelsirat
  me pelqen shoqeria
  me pelqen te ri ne PC
  me pelqen shkollimi
  me pelqen drejtesia,sinqeriteti,
  me pelqen me pelqen...

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Me shume te pelqeka shoqeria Majdi se e ke thene 2 her , hahaha

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mima e thash 2 her se ajo qe e lexon mund te mos e ket lexuar mir ate te paren edhe tek e 2 e kupton mir haahah

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E kam kuptuar edhe un Mjadi

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  jeni te zgjuara ju ...

 18. #18
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Me pelqejn vargjet e Rilindasve sidomod ato drejtuar dashurise
  Me pelqen jeta studentore
  Me pelqejn pushimet ne Dhermi
  Me pelqen shetitja ne Bjeshke
  Me pelqen te lexoj romane
  Me pelqen nje vallzim erotik
  Me pelqen nje kompliment i bukur kur eci rruges
  Me pelqen nje fjal e emnbel te veshi
  Me pelqen xhentilesa te mashkulli
  Me pelqen shumica e atyre qe jan permendur me lart
  Me pelqen Lirenti.com

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pelqej ushqimin e shijshem!
  Pelqej filmat komik
  Pelqej kompjuterin e ri
  Pelqej veren qe po vjen!

 20. #20
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  oooo yessssss me kete te fundit edhe un jam shum ne dakort me zor po e pres kete vere

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 25 12345611 ... I funditI fundit