Mafia ruse bleu Kupen UEFA?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Mafia ruse bleu Kupen UEFA?

  Receta Gatimi

  Mafia ruse bleu Kupen UEFA?

  [attachment=0:16dmxzdq]zenit.jpg[/attachment:16dmxzdq]


  Njė hetim i zyrtarėve spanjollė mbi mafian ruse hedh gjithnjė e mė tepėr hije dyshimi mbi fitoren e Kupės UEFA nga Zenit San Peterburgu.
  Gjykatėsi spanjoll Baltasar Garzon ka nė dorė disa tė dhėna nė bazė tė tė cilave, gjysmėfinalja e kthimit e fituar nga ruset 4-0 ndaj Bajern i Mynihut, ėshtė e trukuar.

  Hetimi i mbiquajtur "Operacion Troika", vėrtitet rreth Guenadis Petrov, njė prej liderėve kryesor tė organizatės mafioze Tambobskaya,me qendėr nė San Peterburg.

  Hetuesit, kane hedhur drite mbi interesat e tij tė shumėfishta tė lidhur me krimin e organizuar.

  Mes tyre duket se ėshtė edhe Zenit, formacioni rus qė arriti tė mundė nė finale Glasgow Rangers.

  Top-channel
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Mafia ruse bleu Kupen UEFA?

  E degjova dhe une, jan duke bere kontolle por ēfare nuk ka mundesi, mafien ruse kush nuk e ka frik...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pse e bleu Intel kompaninė e sigurisė McAfee?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-08-2010, 12:11 PM
 2. Kalabria: Gjendet njė anije e fundosur nga mafia
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-09-2009, 04:17 PM
 3. Version special i Bugatti Veyron Sang Bleu
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:08 AM
 4. Shakhtari fiton Kupėn UEFA
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2009, 11:56 AM
 5. Nallbani: “Mafia” e Festivalit
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2007, 07:25 AM