Europa “cmendet” per brazilianin Dentinho


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Europa “cmendet” per brazilianin Dentinho

  Receta Gatimi

  Europa “cmendet” per brazilianin Dentinho

  [attachment=0:3va2jnr5]detinho.jpg[/attachment:3va2jnr5]

  Shkathtesi, teknike e larte dhe kapacitet i larte per te realizuar, jane disa nga cilesite e te riut brazilian, nepermjet te cilave eshte bere i njohur ne mbare Europen.

  Bruno Ferreira Bonfim, ose i ashtuquajturi Dentinho, eshte talenti i radhes qe ka “pjelle” shkolla braziliane e futbollit dhe per te cilin jane hedhur ne sulm shume superklube europiane.

  Ne radhe te pare per te blere sherbimet e 19 vjecarit jane kuqezinjte e Milanit, te cilet jane vene ne kontakt me drejtuesit e skuadres se Corinthians, ku i riu aktivizohet. Shkathtesi, teknike e larte dhe kapacitet i larte per te realizuar, jane disa nga cilesite e te riut brazilian, nepermjet te cilave eshte bere i njohur ne mbare Europen.

  Pervec Milanit, lojtarin ne fjale e ndjekin me kujdes edhe Real Madrid e Arsenal.

  Top-Channel
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Europa “cmendet” per brazilianin Dentinho


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēmėndet Google - Homepage e Gabuar
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 21-06-2012, 07:06 PM
 2. Tata Nano Europa
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-12-2009, 12:44 PM
 3. “Cmendet” Abramovich, 52 mije dollare per nje dreke
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 12:01 PM
 4. Largim i turpshem nga Europa
  Nga Kliton nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 12:43 PM
 5. Anglia ēmendet per Canen
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 06:15 PM