Ja menyra e vjedhjes se nje banke!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Talking Ja menyra e vjedhjes se nje banke!

  Receta Gatimi

  Ka ndodhur ne Bank of America ne qytetin e Monroe, ne shtetin e Washington, ku hajduti ka sperkatur policin ne makinen e blinduar me spay djeges. I ka marre ēanten me para dhe eshte larguar mes turmes me njerez te veshur njelloj si ai.... (lind pyetja) Pse kaq shume njerez te veshur si ai? (gjeniu) Para 1 jave ishte publikuar nje lajm ne gazet per nje pune ku pagohet 28 Dollar ora (teper page e mire) kerkohej te vishej nje xhaket e verdhe, syze sigurie, nje mask kunder plurit dhe mundesisht nje bluze blu, tamam si ishte veshur dhe hajduti. Ne ate shesh ate dite ishin me shume se 40 veta... ku hajduti ka ikur me lezet

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Ja menyra e vjedhjes se nje banke!

  Te ishte gjithmon nje gje kaq e thjeshte, nuk do te ishte keq fare, per ne "fukarenjte"!

  Fat pra Fat!!!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Ja menyra e vjedhjes se nje banke!

  epo lexoni neser ne gazeta se po shkoj te grabis naj makine te blinduar un

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Ja menyra e vjedhjes se nje banke!

  ke ndonje prerefenc si te vishemi

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Ja menyra e vjedhjes se nje banke!

  ok un sot jam vesh me xhinse,bluze te gjate te derdhur ngjyre te zeze kepuce me take rreth 12 cm jeshile me te zeze si dhe cante jeshile me te zeze...kush dell vullnetar te vije te me ndihmoje?

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Ja menyra e vjedhjes se nje banke!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga monellina
  ok un sot jam vesh me xhinse,bluze te gjate te derdhur ngjyre te zeze kepuce me take rreth 12 cm jeshile me te zeze si dhe cante jeshile me te zeze...kush dell vullnetar te vije te me ndihmoje?
  Qenka me e komplikuar te vishem si ty, sesa te vjedh nje bank

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  ke ndonje prerefenc si te vishemi
  o reno do bejme nje aksjon ketej nga shqiperia ne ti veshim te gjith antaret dhe antaret e lirentit me te njejten veshje dhe te vjedhim pastaj

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga monellina Lexo postimin
  ok un sot jam vesh me xhinse,bluze te gjate te derdhur ngjyre te zeze kepuce me take rreth 12 cm jeshile me te zeze si dhe cante jeshile me te zeze...kush dell vullnetar te vije te me ndihmoje?
  Sa eshte paga..

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Qenka treguar i zgjuar hajduti.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Del nga burgu, pas gjysmė ore plaēkit njė bankė !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 10:14 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 11:09 PM
 3. Kapen grabitėsit e njė banke nė Durrės
  Nga gjendar nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 12:50 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 10:54 AM
 5. Plaēkitėsin e kap uria nė pikė tė vjedhjes
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-10-2009, 08:17 PM