Foto te bera nga qielli


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Foto te bera nga qielli

  Receta Gatimi
 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Foto te bera nga qielli


 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Foto te bera nga qielli

  Wow sa te bukura..si piktura

  Flm Mima

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Foto te bera nga qielli
 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te bera nga qielli

  Fantastike , bravo mima

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e fbiza
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  pershendetje

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Fantastike , bravo mima
  Ka foto te bukura, te bera nga qielli , por kam pare edhe me te bukurara. ato kishin diēka karakteristike qe edhe dora e mendja e njeriut nuk i imagjinon.

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Vertet shume te bukura.....

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Shumė tė bukura dhe tėrheqėse.

 9. #9
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  vertet sh te bukura...

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Flm , kuptohet nuk i kam bere une , hahahaha

  ja dhe disa te tjera+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shi yjesh: Ne 8 tetor do te bien shume yje nga qielli
  Nga labja nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-10-2011, 08:31 PM
 2. Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3
  Nga B|1n1 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 05:02 PM
 3. Shiko cfare bera ne My Document
  Nga B|1n1 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 04:45 PM
 4. JA ME NE FUND U BERA ANTAR I KETIJ FORUMI EDHE UNE
  Nga bledi1 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 05:17 PM
 5. U bera teze :)
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 27-09-2007, 08:03 AM