:dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  :dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)

  Receta Gatimi

  Seksi, edhe te mbuluar
  E Shtune, 27 Janar 2007
  Kush tha qe te rinjte i demonstrojne format trupore vetem ne vere? Deshira per te bere tendence nuk njeh stine, kjo ide dominon tek te rinjte e ketij forumi. Edhe pse te mbuluar me pallto dhe shall te trashe, ata serish synojne tendencat me te fundit te modes. Per te qene sa me komode, kesaj here me veten dhe me stinen ne te cilen ndodhemi.

  Pyetja drejtuar te rinjve: Nese gjate veres mund te zbuloni format trupore dhe te ndiqni moden, a ndodh e njejta gje edhe ne dimer, kur i ftohti nuk ju le shanse?

  Siderita Cela, 21 vjece:

  “Mendoj se nese do te besh tendence, cdo stine eshte e pershtatshme per ta vene ne jete qellimin. Une jam tip i fiksuar pas veshjeve firmato dhe kjo me shtyn qe te blej veshje ne cdo kohe. Sidomos tani ne dimer, kur duhet te jesh me e kujdesshme.”


  ....

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: :dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)

  Jani Tavanxhi, 21 vjec:

  “Personalisht, nuk jam tip qe jepem shume pas veshjeve te fjales se fundit te modes. Mendoj se cdo veshje kushtezohet nga vendi dhe situata. Ne shkolle duhet t’i pershtatem ambientit, ndersa ne festa zgjedh dicka me klasike.”

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: :dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)

  Ardita Zamo, 20 vjece:

  “Cdo veshje ka stinen e kohen e vet. Normalisht qe edhe une i pershtatem ketij rregulli. Nese ke mundesi financiare, mode behet gjithnje. Ne Shqiperi jane cmimet shume te ekzagjeruara dhe me duhet te mjaftohem me pak.”

  Elvis Nezaj, 20 vjec:

  “Per ne meshkujt eshte me e veshtire qe te mendosh per veshje te modes apo per tendence. Ne stinen e dimrit, mjaftohem me ate stil veshje qe me mban ngrohte dhe mbi te gjitha eshte komode per trupin tim.”

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: :dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)

  Griselda Roboci, 18 vjece:

  “Seksi dhe e bukur mund te jesh ne cdo stine. Ne dimer je e privuar nga ekspozimi i pjeseve trupore, sepse stina ben te sajen. Edhe pse vesh golfe dhe mbulohem me shalle, perpiqem qe te jem pjese e tendences.”

  Floriona Asllani, 20 vjece:

  “Veshjet e modes sigurisht qe me pelqejne, por asnjehere te ekzagjeruara. Prandaj, stina e ftohte e dimrit me jep nje mundesi shume te mire, qe me pak shpenzime te kem nje veshje te rehatshme qe i pershtatet stilit tim.”

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: :dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)

  Doralba Murati, 19 vjece”

  “Nuk jam aspak e fiksuar pas veshjeve moderne. Jam shume e impenjuar me shkollen dhe punen. Stina e dimrit eshte periudha me e pershtatshme per t’u veshur, nje veshje mund ta perdoresh per disa dite me radhe.”

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: :dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)

  Redi Rama, 19 vjec”

  “Gjithnje kam qene pjese e tendences, ne cdo stine te vitit. Fatmiresisht e kam mundesine financiare qe t’i plotesoj vetes cdo deshire ne veshje, si ne dimer ashtu dhe ne vere. Madje ne dimer perpiqem te jem me selektiv.”

  Majvina Lekaj, 19 vjece:

  “Cdo veshje ka stinen e vet, kjo eshte logjike. Por, kur eshte e trashe pse te mos jete dhe e bukur? Kjo eshte formula qe une zbatoj ne stinen e dimrit. Edhe pse vishem trashe, dua qe cdo gje te jete pjese e modes.”

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 11:26 AM
 2. Edhe Rihanna ka njė video seksi
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 08:57 AM
 3. 41-vjeēarja e mbuluar me tatuazhe
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-07-2011, 07:46 PM
 4. Per Sh.Valentin, ne restorantin kanadez konsumohet edhe… seksi
  Nga Erlindi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 09:05 PM