Gjeni persona me te njejtin mbiemer me ju ne te gjithe boten


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gjeni persona me te njejtin mbiemer me ju ne te gjithe boten

  Receta Gatimi

  Nje vegel e perdorshme, me te cilen mund qe dikush te gjeje persona qe kane te njejtin mbiemer me ju.

  Kjo vegel gjendet ne faqen www.publicprofiler.org/worldnames dhe eshte krijim i gjeografeve Britanik te Universitetit College ??? ???????? (UCL).


  Tani per tani ka ne dispozicion 300 milion emra ne 26 shtete. Ky sistem permban 10.8 milion mbiemra personash, dmth 1 te 6 e popullsise se botes dhe 6.5 milion emra.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Gjeni persona me te njejtin mbiemer me ju ne te gjithe boten

  flm

  Mbiemri i m kryesoka ne Itali.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Gjeni persona me te njejtin mbiemer me ju ne te gjithe boten

  Dhe mbiemri im ne itali ze 33% dhe ne shqiperi nuk ekziston thote

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Gjeni persona me te njejtin mbiemer me ju ne te gjithe boten

  Wow, ndersa i imi, gati ne te gjithe Evropen e veriut, ne Australi, Ne Ameriken e veriut dhe nje pjese te Jugut, Po nga vij une?!?!?!?

 5. #5
  Fillestar nė Forum Maska e alija
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  flm shum shum bukur ish

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  germany 0.14%

  france 0.05%

  usa 0.01%
  as ne shqipri dhe as ne kosove nuk eksiston tjeter kush.

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  nuk e dija qe kisha nje mbiemer kaq te perdorur.......
  vendi ku ishte teper i perdorur isht Gjermania

 8. #8
  IMI eshte me i perdorur ne Itali (calabri)

 9. #9
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  uauuu shume i lezetshem ky siti!!!!mbiemri im me shume ne itali qenka i perdorur..te jemi valle italiane?????mahhh

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bessa
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  68
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  3.83 zvicer
  1.19 Austri
  0.65 Danimark
  0.57 Norvegji
  0.18 Gjermani
  0.07 UK
  0.06Itali
  0.01 USA  e kam ditur qe kam kusheri neper bote por jo neper tere keto vende
  nice po me pelqen kjo

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e zeqqqa
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  60
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  i jemi ne amerik

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ahaaha mbiemri im me shume ne japan hungary dhe switzeland , ne maqedoni as edhe 1%

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e bujarkaleshi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  oo zoti madh nuk me ka shku mendja qe kam kusheri ne kine

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  e forte kjo, pyet gjyshin mos kushedi ka bere ndonje prapesi me kineskat ne kohen e dulles.

 15. #15
  i/e rregjistruar Maska e bujarkaleshi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  haha ka mundesi edhe ajo te jet gjat kohes se enverit sa kishim marredhenje te mira me kiinezet ori kukulla

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  uaaaaaaaaa......e gjeti qe esht mbiemer shqiptar............qenkam puro shqiptare un

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  qenka e gjith europa me mbiemrin tim o vlla

  lool plus Canada dhe Amerike komplett

  qenkam bo i famshem e se paskam dit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 1 Muaj falas thirrje nga Skype nė tė gjithė botėn
  Nga vaaldr1n nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 05:03 PM
 2. SMS Falas Ne Gjithe Boten
  Nga abdullah92 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-03-2012, 03:48 PM
 3. Microsoft lanson Office 2010, nė gjithė botėn
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-06-2010, 06:13 PM
 4. Shikoni levizjen e anijeve live ne te gjithe boten
  Nga mistir nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2009, 04:20 PM
 5. Lista e 200 te shumekerkuareve shqiptare ne te gjithe boten
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 09:29 PM