Ndonjehere, makina e pa lare eshte me e bukur!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Ndonjehere, makina e pa lare eshte me e bukur!

  Receta Gatimi

  Shpesh her ndodh qe makina e pa lare eshte me e shemtuara, por jo gjithmon. Ja disa foto shume te bukura te vizatuara mbi xhamat e makinave pisanjose.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Ndonjehere, makina e pa lare eshte me e bukur!


 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Ndonjehere, makina e pa lare eshte me e bukur!


 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Ndonjehere, makina e pa lare eshte me e bukur!

  interesante

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Ndonjehere, makina e pa lare eshte me e bukur!

  te bukura keto pikturat

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ndonjehere, makina e pa lare eshte me e bukur!

  ku i shko menja miletit

  shume te bukura.
  makina ime zbohet noi here aq pis te vizatoij edhe un noi gjo do ta le deri sa te zej aq shume pluhur po do bij shi dhe do ma laj

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e mumin
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  interesante

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e adhurimi
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shuuuuuuum buker

 9. #9
  I ♥ Makeup Maska e Bukuri
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  5
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shume punime te bukura!

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  fantazi te bukura ato pikturat siper..

  @ice mos e nxirre me ate foto se e ka lare gezimi

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  fantazi te bukura ato pikturat siper..

  @ice mos e nxirre me ate foto se e ka lare gezimi
  hahaha, tani them se po, pasi beri xhiron e botes neper internet kjo foto

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 08:40 PM
 2. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
  Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 11:19 PM
 3. Ky tifo nuk eshte pare ndonjehere!
  Nga ReniX nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-12-2010, 01:09 PM
 4. Rocio G. eshte gruaja me e bukur ne bote!
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 12:49 AM
 5. Eshte gjynah te jesh e bukur ne shqiperi?
  Nga nice_boy_sr nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-08-2007, 02:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė