Pas krizes se burses financiare ne Amerike :)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Pas krizes se burses financiare ne Amerike :)

  Receta Gatimi
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Pas krizes se burses financiare ne Amerike :)

  Shume e fort! dhe pse e gjitha eshte duke rene ne kok te konsumatorit!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pas krizes se burses financiare ne Amerike :)

  neser ai qe ka ven duart ne koke do jet duke shkulur floket

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Televizori 84 inē 4K Ultra HD i LG del ne shitje ne Amerike per 19,999$ (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 09:28 PM
 2. Nokia PureView te Henen arrine ne Amerike ?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-06-2012, 11:59 AM
 3. Gjėra tė pabesueshme qė ndodhin nė Amerikė…
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 08:42 PM
 4. Shqiptaret ne Amerike
  Nga kuklla nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 08:27 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 10:48 AM