Si tė sillemi me fėmijet e vegjel!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Si tė sillemi me fėmijet e vegjel!

  Receta Gatimi

  Keto imazhe mbase duken si tabelat e makinave, por jane teper domethenese ne sjelljen e te porsalindurve...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Si tė sillemi me fėmijet e vegjel!

  vazhdon seria me imazhe:
 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si tė sillemi me fėmijet e vegjel!

  Kjo tema duhet te ishte tek humori

  O Zot sa kam qeshur

  Nuk besoj se do kete ndonje baba qe ei jep gjoks femijes
  As qe e fut ne akuarium po ajo e karroces se supermarketit
  Ke te lesh e ke te zesh nga keto qe ke futur

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  edhe une kam qeshur shume me keto imazhe, por mund te kete edhe prinder te papergjegjshem....

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  ha..ha..ha.. shume te forta qekan,dhe te vlefshme se ka lloj lloj njerzish qe mund ti bejn dhe gabim........

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Hahahahha sa kam qesh me keto imazhe
  Sidomos ajo me lavatriēe, Por fatkeqsisht ajo me TV dhe ndodh ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te sillemi me njerezit qe nuk na duan!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-05-2013, 01:32 PM
 2. Si te sillemi me keta persona?!?!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 11:23 AM
 3. Ērregullimet e tretjes tek fėmijėt e vegjėl
  Nga MAJDI nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-05-2010, 06:06 PM
 4. Perralla te ndryshme per te medhenj e te vegjel
  Nga EMAUS nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 24-11-2009, 06:29 PM
 5. Pije freskuese per te vegjel e te medhenj
  Nga kuklla nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-07-2009, 10:24 AM