Kurre mos thuaj kurre, dhe ju


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Kurre mos thuaj kurre, dhe ju

  Receta Gatimi

  Kini bere ndonjehere ndonje veprim, kini perdorur ndonje fjale, per te cilin apo cilen kine then :"une kete gje nuk do e bej kurre", ose " une ke te nuk kam per ta thene kurre"

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Kurre mos thuaj kurre, dhe ju

  i kam thene mamit kur isha rreth 5/6 vjece...."mami,un smartohem kurre"

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Kurre mos thuaj kurre, dhe ju

  e hengre dhe ti, qenke martuar

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Kurre mos thuaj kurre, dhe ju

  hahahahah qyqa.
  jo lali,sjam martuar akoma,por kam ndermend te martohem

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Kurre mos thuaj kurre, dhe ju

  gjithmone themi kurre...kohet e fundit e kam hequr si fjale nga fjalori im pasi never say never thone

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kurre mos thuaj kurre, dhe ju

  Mua me dalin gjithmon, sa her them kurr :S

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Kurre mos thuaj kurre, dhe ju

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Mua me dalin gjithmon, sa her them kurr :S
  sa here thua kurre te del e kunderta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!
  Nga girl08 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 20-11-2014, 09:47 AM
 2. Kurre mos thuaj kurre
  Nga landi i nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 08:09 PM
 3. Kujtimi qė nuk do te vdes kurre.
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 08-01-2013, 03:47 PM
 4. Minifundi, veshja qė nuk vdes kurrė!
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 10:42 PM
 5. Gjėrat qė nuk do tė pėrdoren mė kurrė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-01-2011, 12:44 PM