Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 122
 1. #21
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Receta Gatimi

  Shume e bukur.

 2. #22
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shkarko ne full HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?nzwktwrumy1

 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kombinim i bukur ky i fundit Majdo! Bravo, me pelqen sh sh ngjyrat 10 meriton!

 4. #24
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pas kesaj 10 me mik , mendoj se kjo tjetra nuk arrin dot as tek 5
  shkarko ne full HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?udtywdtmnzf

 5. #25
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shume e bukur majdi ja paske mare doren mire fotoshopit je njesh shoku

 6. #26
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Shkarko ne full HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?z4qw0jvnziw

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Bukur Majdi, kishe humbur fare me keto vizatime

 8. #28
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kam qen shum i ngarkuar me pun , dhe koha ben te veten por do bej dhe te tjera

 9. #29
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nje sfond duke testuar 3D  Shkarko Sfond per PC ne version HD

 10. #30
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ti vetem kur teston te dalin gjerat e bukura

 11. #31
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Ti vetem kur teston te dalin gjerat e bukura
  gjithesesi nuk ishte keshtu ajo qe doja te realizoja

  zgjatje e tekstit doja tekishte pak hark mbase ja dal heren tjeter!

 12. #32
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Leri testimet ti po hajde PI nje Birr lirenti  Teksti eshte shum kot pasi meshum jam marr me gjerat e tjera

  shkarko full HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?1nzzybhzwyw

 13. #33
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Haha me birra ti keshtu

  Ja dhe per me te vegjelit, pije pa alkol:  Nga ty e kopjova iden, photoshop 3D

 14. #34
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAahah shum e bukur me photoshop 3D

  nuk i pi keto un me mir te kishe ber ndonje shishe Rakie

 15. #35
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ok, here tjeter po te nxjerr nje ball kazani haha

 16. #36
  shum fort kjo ktuuu

 17. #37
  i/e rregjistruar Maska e Diu Hacker Albania
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Tirana, Tirane, Albania, 102191273155324, Tirana, Albania
  Postime
  9
  Reputacioni
  0
  O Cuna Shum te bukura Keto Fotot Nqs Keni Mundesine Lerni Dhe Tutorialet "@ReniX Telutem Ma Jep Pak tuton e Kesaj Birres"
  Dhe Se Shpejti Ne Kete Teme do Shtoje Dhe un Ca Foto Per "Www.Lirenti.com" sepse Skam qen Dhe Aq i aKtivizuar "Skam Arsye" perse por se shpejti ne kete tem do postoj Foto Per "www.lirenti.com"

 18. #38
  i/e rregjistruar Maska e Diu Hacker Albania
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Tirana, Tirane, Albania, 102191273155324, Tirana, Albania
  Postime
  9
  Reputacioni
  0
  Per ta Downloduar kete Foto Shkoni ketu : http://www.mediafire.com/?egjsuf6lfuvdyzb

  Shikoni dhe Kete E bera Shpresoj Tju Ket Pelqyer Flm 19. #39
  i/e rregjistruar Maska e Diu Hacker Albania
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Tirana, Tirane, Albania, 102191273155324, Tirana, Albania
  Postime
  9
  Reputacioni
  0
  Ju Pelqen ???
  Per Ta Downloduar Kete Fotografi Shkoni Ketu : http://img186.imageshack.us/img186/9360/bvazn201.jpg

 20. #40
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  SHum te bukura bravo !!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 7 gjerat qe keshillon lirenti.com per 1 kompjuter te sigurt
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-11-2014, 09:55 AM
 2. 100 Vjet Pavarėsi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 25-11-2012, 09:48 PM
 3. TOP 10 Sfonde per iPad 3 (HD)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 07:24 PM