Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 122
 1. #41
  i/e rregjistruar Maska e Diu Hacker Albania
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Tirana, Tirane, Albania, 102191273155324, Tirana, Albania
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Asgje Majdi "Thejesht WWW.LIRENTI.COM me pelqen"

 2. #42
  i/e rregjistruar Maska e Diu Hacker Albania
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Tirana, Tirane, Albania, 102191273155324, Tirana, Albania
  Postime
  9
  Reputacioni
  0
  ReniX
  O reniX Kur te kesh kohe telutem ma jep pak ate tutorialin e asaj kanaces plz

 3. #43
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  DIu Keto qe jan ketu nuk jan te bera me tutoriale te par nga te tjeret po nga mendja jon tek tuk mudn te jet 1 por disa prej tyre jan dhe ne tutorial por ajo me kanacen nuk eshte dhe seshpejti do bejm dhe nje tutorial per ate !

 4. #44
  i/e rregjistruar Maska e Diu Hacker Albania
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Tirana, Tirane, Albania, 102191273155324, Tirana, Albania
  Postime
  9
  Reputacioni
  0
  Po Po Majdi Ke tE Drejt EDi Qe S'shikoni Tutoriaale!!! Por Thash Se Mos I Kishit Ber Tutorial Po Ska PRb Kur Ta Beni Do e Shoh !

 5. #45
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ok, se shpejti do te pregatis dhe videon e "kanaces"!

  Nqs doni ndonje tjeter tuturial mjafton qe ēdokush nga ju te leje nje postim, flm!

  http://www.lirenti.com/showthread.ph...-dhe-Shpjegime

 6. #46
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ja nje sfond tjeter! Mos me thoni ēfare eshte se kot po e levizja mousin!


 7. #47
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mos eshte gje rruga qe te con tek Lirenti?

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Mos eshte gje rruga qe te con tek Lirenti?
  po, pak a shume!

 9. #49
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Qenka 1 M e madhe

 10. #50
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Qenka 1 M e madhe
  Lere M-ne e majdit se eshte rruge anit per tu kthyer nga puna, por bej ndonje sfond

 11. #51
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Do nga keto gjerat e mija Abstrakte ti

  DOli cka 12. #52
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  sfonde per kompjuter

  e shikon qe kur vihesh ben gjera te bukura

  futi nje dore shah tani


 13. #53
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kushedi sa je munduar me kete shahun siper ti po hajde i fusim nje loj sa te na vi ndonej ide tjeter

 14. #54
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kushedi sa je munduar me kete shahun siper ti po hajde i fusim nje loj sa te na vi ndonej ide tjeter
  per te munduar jo dhe aq, por per ta menduar shume se aty brenda jam dhe un! haha

 15. #55
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ja disa sfonde te tjera!


 16. #56
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum e bukur , mua po me duket si 3D dhe abstrakt

 17. #57
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24


  Download HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?jr9qz4yzcsaoyam

 18. #58
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Shum te bukura ! Suksese djema ...

 19. #59
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  GEZUAR 2011! - 10 min ne photoshop! Idea eshte e kopjuar por imazhi eshte origjinal haha Gezuar!


 20. #60
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum bukur paska dal ato syt paskan dal bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 7 gjerat qe keshillon lirenti.com per 1 kompjuter te sigurt
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-11-2014, 09:55 AM
 2. 100 Vjet Pavarėsi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 25-11-2012, 09:48 PM
 3. TOP 10 Sfonde per iPad 3 (HD)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 07:24 PM