Receta Gatimi

Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 122
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Post Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com

  Wallpaper per Kompjuter nga http://www.Lirenti.com

  Keto do te jene disa koleksione me Sfonde per kompjuter nga anetaret e forumit.

  Kliko mbi imazh per permasat e plota ose Save image as... per ta shpetuar ne kompjuter.


 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com

  Thanks Reni.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ja dhe nje katershe tjeter FULL HD:  Shkarko:
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?jdv5tymdiyj

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ja dhe nje nga un !
  shkarko :
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?m0yntxwuttd

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mire Majdi! por vetem se je fiksuar me kete sfondin e zi

  Nje keshille: sfondit aplikoj parcialisht pattern ose brush aplikoj gradient merr nje efekt me te kendshem!

  Ai brush ne mes, eshte pa lidhje, beje simetrike, vendos ne 3 cepa peshembull, ate vizen pse e ke nderprere provo ta zgjatesh komplet gjithesesi jane mendime, pastaj ta provosh nuk eshte keq
  Mos e merr per ndonjegje te pakten keshtu meson shume

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kete e bera cik me te vjdhur nga Reni eshte pak ndryshe se keshtu me pelqente  Shkarko:
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?ljm0mvyzgmw


  Reni ti ke shum te drejte sa per ate sfondin e zi me pelqen pak por do mundohem ti bej sa me mir por me nevoiten disa pattern dhe disa brush qe jan posacerishte per sfonde qe kan madhesin e duhur dhe jan te pershtateshme per sfonde , ti sekretin tend nuk e tregon me ato brush dhe pattern qe ke , kjo foto eshte pak sa e ngaterruar por tani do perpiqem ti bej pak me serjoze te duken me serjoze dhe jo me shum brush anash si ato por thjeshte nje tekst afersishte si i keni ber ju siper ato 4 . faleminderit per keshillen pres dhe te tjera un se keshtu mesoj !
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga MAJDI; 02-04-2010 mė 07:46 PM.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ja dhe nje punim tjeter per Lirenti.com Sond per kompjuter!  Shkarko FULL HD Wallpaper

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Sfond tjeter made in Lirenti.com


  Shkarko: http://www.mediafire.com/file/nekog3cjdnv/wall-cool.jpg

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Shijoni Lirenti.com! sfond kompjuter

  Nje sfond tjeter me shije! (mollen e kam gjet te gatshme ) por e kafshova ...  Shkarko Wallpaper HD

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reni e dua mollen te plot un jo te kafshuar

  edhe perse ka dal shum kot por mendova ta postoj !  Download
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/i/?zzgy0m2tmny

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ka dale shume bukur MAJDO Jo kot

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  mire e ke nxjerre majdo shto ndonje lens ne cep fund majtas

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  dhe nje tjeter me ngjyra!  Se shpejti Video Tutoriali

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e 5tivi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  37
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jen t gjitha shum t bukura...do nxjerr dhe un ndo1 po jo kaq t bukur sa keto se un jam fillestar

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk po veme nota Stivi! Si te dali te dali

  Tek Sfond-Wallpaper-me-ngjyra-Ylberi
  mund shikoni videon e sfondit siper!

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24


  download full HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?gt22keizzmy

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume e bukur kjo siper Majdi! Me pelqen sh ngjyra.

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pas disa perpjekjesh doli kjo 3D  shkarko ne full HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?ewj3yimci1m

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mire e paske nxjerre me ne fund 3D

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  DHe nje tjeter


  Shkarko ne full HD

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?htk2tnj3z5n

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. 7 gjerat qe keshillon lirenti.com per 1 kompjuter te sigurt
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-11-2014, 09:55 AM
 2. 100 Vjet Pavarėsi:1912- 2012 - Sfonde per kompjuter
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 25-11-2012, 09:48 PM
 3. TOP 10 Sfonde per iPad 3 (HD)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 07:24 PM