Receta Gatimi

Ēfare antivirusi mund te shkarkoj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e pablita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  aty ku dua!!!!
  Postime
  26
  Reputacioni
  0

  Ēfare antivirusi mund te shkarkoj?

  kam nevoje per nje antivirus te mire ku te perfshije shume provider dhe te jete free
  kam pasur avast porfessional por ripristinova pc-ne dhe mu fshi

  ju lutem me thoni ndonje sit ku mund te gjej nje antivirus qe te jete me paketen komplet
  flm

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: cfare antivirusi mund te shkarkoj?

  Te keshilloj te shikosh kete video e pastaj te zgjedhesh http://www.lirenti.com/showthread.php?t=1228

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e pablita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  aty ku dua!!!!
  Postime
  26
  Reputacioni
  0

  Re: cfare antivirusi mund te shkarkoj?

  shume faleminderit Renix

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e delfini
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  6
  Reputacioni
  0
  ma i miri valla kaspersy mua ka pershtat per pc

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Celina
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  31
  Reputacioni
  0
  mund te donlodosh perseri avastin free ne www.avast.com edhe te marresh liqencen po ne ket web kalo mir shpresoj qe te ndihmova

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e pirro
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  53
  Reputacioni
  0
  A do te do te ishte e demshme per komp. qe te kishte nje Anti-virus NOD 32 dhe nje SPYWARE DOCTOR.

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Une personalisht kur kisha kasperin dhe instalova spyware doctor me shkaktoj nje problem me ngadalsimin e shpejtesise se kompjutrit,por them sikur ta besh disable antyspyware them se sdo te kete ndnje problem,dhe e ben enable sa here don te skanosh,gjithmone duke bere disable antivirusin ne rast skanimi me antyspyware.

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  21
  une kam kaspersky dhe spyware doktor dhe nuk me ka
  sjell probleme por nuk e di me nod32 nese eshte e njejta gje..

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e pirro
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  53
  Reputacioni
  0
  Mua mu desht qe ta cinstaloja spyware doktor sepse ma ngadalsoj shume komp.. Desha ta di se cka e sjell deri ne ngadalsimi? a eshte ne pyetje ram memoria apo cka??

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Sic te theshe dhe me siper dhe mua me ka ndodhur kjo,mund te them qe Anti Spyware dhe Antivirusi bien ne konfilikt me njeri tjetrin dhe prandaj japin kete shqetisim.

 11. #11
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Une e perdori per momentin Avira AntiVir Personal por e shkarkova edhe SUPERAntiSpywar 2010 per siguri me te mire,por ende nuk e kam instalu ne sistem qfare me thoni mund te bien kta dy ne kanflikt.

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Me sa di un Avira AntiVir Personal ka antispayer dhe keshu bejne nje " konflike me njera tjetren " fillon te crregulloht pc (kompjuteri)

 13. #13
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Faliminderit MAJDI per ndihmesen. Nese rastesisht e ki licencen e Avira Premium Security Suite mund te ma dergosh

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e ejven
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  une e perdori avast! Internet Security 2010 asht shum i mire dhe po te mund te gjesh licenc per te at'her aktivizohet full dhe te mbron jashtzakonisht mire

 15. #15
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ekam pas me heret Avast Internet Security 2010 po kam pas problem se une e ndrroj vendin edhe operatorin shume shpesh se ashtu punoj dhe me sjellke shume probleme gjat konektimit.

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  une kam norton internet security 2010 e besoi se eshte shume i mire provova kasperin po kur ben updeit te ngadalson kompiuterin shume e internetin kurse norton punon normalisht e deri tani nuk kam pasur asnje problem e shume i thjeshte per tu perdorur
  Malwarebytes' Anti-Malware gjithashtu perdor e kete programin e eshte shume i mire dhe nuk biene kunder me njeri tjetrin me nortonin ka trojan qe sjane aktive e nortoni se nje kurse ky programi i kap dhe i fshin
  Malwarebytes' Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/mbam.php shikoeni nje here se besoi se ja vlen

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Microsoft security essentials, ose AVG jane nje opsion i mire besoj kohet e fundit

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Zemer

  prsh / ndersa une perdore AVG internet security 215 eshte shum i mire dhe me scadone sote , ne rast se ndonjeri te me dergoje nje licenc .

 19. #19
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  provo keto
  Kodi:
  http://pastebin.com/raw.php?i=3i2K7Bew

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare gjeje Nuk mund ti Rezistoni?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 19-03-2015, 10:11 AM
 2. Si mund te shkarkoj ne Pasword
  Nga bleron12 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 01:23 PM
 3. PYETJE-Si mund te shkarkoj ne rapidshare
  Nga andi_pg nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2008, 12:07 AM
 4. ku mund te shkarkoj nje sistem operativ
  Nga aurel nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-11-2008, 03:55 PM