Ja si tė Shkarkojm muzikė nė MP3 nga Youtube!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Pyetje Ja si tė Shkarkojm muzikė nė MP3 nga Youtube!

  Receta Gatimi  Shkarko MP3 nga Youtube

  Kjo ide me erdhi pasi nga siti i Youtube qe te gjithe e njihni me duhesh file audio dhe jo video-ja. Pasi gjeta nje program teper te mire dhe te tjesht per tu perdorur (qe do e permend pak me poshte) gjitheshka me pas ishte nje loje femijesh.

  por... sikur ta perdorim kete program per te shpetuar muziken?!Si ?!? Besoj se nuk jam i pari dhe menyrat per te shpetuar nje video apo kenge nga youtube jane te ndyshme, por jo per te gjithe perdoruesit e Internetit. Pra ne mundohemi (qellimi i http://www.lirenti.com) te te sjellim ate qe eshte e veshtire ne hapa me te lehte per ta kuptuar dhe vepruar me pas.

  - Hapi I
  1 - Shkarkoni dhe Instaloni kete program: (Instalimi i toolbar nga programi eshte me deshire, mund dhe ta hiqni opsionin e toolbar)
  Shkarko: Programin per Muziken ne MP3

  - Hapi II
  2 - Nga Youtube, kopjo te gjitha adresat e video klipeve qe doni ti keni si MP3 . Si eshte treguar ne imazh:  3 - Zgjidhni nje Output Folder, aty ku doni ti arkivoni skedaret mp3.

  4 - Kliko mbi Download, dhe prisni te mbaroj proēesi (zgjatja varet nga numri i kengeve qe keni vendos)

  - Hapi III
  5 - Dėgjim tė kėndshem dhe mos harroni te postoni kerkesen tuaj apo te sygjeroni tutorialin e radhes...

  Ju mirėpresim!


  Tutoriali: Lirenti.com © 2008 ReniX
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 10-02-2011 mė 06:57 PM. Arsyeja: link i ri

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Ja si tė Shkarkojm muzikė nė MP3 nga Youtube!

  akoma edhe me thjesht direkt nga interneti Kopjoni ņinkun e videos dhe e vendosni tek kjo faqja http://www.vidtomp3.com/ pastaj beni downald dhe kenga juaj nga ju youtube u konvertua ne mp3

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ja si tė Shkarkojm muzikė nė MP3 nga Youtube!

  Po kur kam 50 keng?

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Ja si tė Shkarkojm muzikė nė MP3 nga Youtube!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Po kur kam 50 keng?
  Ketu sherben programi qe ke ven ti un e thash per dicka te shpejt kure u duhet te shkarkoni ndonje kenge ne nje kohe te shkurter

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e ruwejda
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  24
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  downloadimi i nje muzike nga interneti

  Pershendetje
  Si te download-oj nje music ne formatin mp3 nga interneti?
  Mundesisht nje pershkrim me te hollesishem.
  Falemderit

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  pershendetje

  si zakonishte ne faqet e interneti ne krah te cdo kenge eshte edhe shenja e
  download klikoji me te djathten e mausit dhe shpetoje ate file..
  eshte e thjeshte fare..

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Ne qoft se e ke fjalen per me Download-u nga "You Tube" ne mp3, ateher ja ku e ke programin: Shkarko nga ky link.

  Kodi:
  http://download.cnet.com/Free-YouTube-to-MP3-Converter/3000-2194_4-10665553.html?part=dl-6290628&subj=dl&tag=button
  Une per vete perdori kete dhe nuk kam problem,(nuk ka nevoj per license)

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e ruwejda
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  24
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne rregull rreth pergjigjjeve te juaja,po, fjalen e kam rreth download-it nga you tube. Ok flm per keshillat e juaja

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Dhe une ate te rekomandoj qe te ka rekomanduar Erdi.

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Perdor dhe Kerko para se te hapesh tema te reja. Faleminderit.

  Siper shpjegohet si te shkarkoni muzike nga youtube fare elementare.

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Reni te hapi i I tentova te shkarkoj ate program por me del Download not available ...........

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  adrese e re!

  Ok e rifreskova adresen! Provoje tani!

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ok e rifreskova adresen! Provoje tani!
  shum flm Reni ))

 14. #14
  menyra me e mire pa program eshte:
  1-shko ne www.youtube.com
  2-zgjidh (search)videon dhe beje play psh "shpat kasapi valle kosovare"
  3-ndersa video eshte e hapur siper ne url barqe eshte "http://www.youtube.com/watch?v=FNuDfIMXB1A" shto fjalen sing perpara youtube dmth
  http://www.singyoutube.com/watch?v=FNuDfIMXB1A dhe kliko enter
  4-shkon ne faqen hd downloader dhe opsionin ne me download video ose mp3
  edhe kaq......

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Menyre e mir dhe kjo lorenzo!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Free MP3 Grabber - Shkarko Muzike nga Youtube Falas
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-09-2012, 02:42 PM
 2. Si mund te konvertoj muzike nga Youtube ne audio CD
  Nga peshkatari nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 08:48 PM
 3. Muzike falas, se shpejti
  Nga eugjeni nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 09:37 PM
 4. Si te shkarkojm Videot e Google?
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-08-2007, 08:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė