virusi i ri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1

  virusi i ri

  Receta Gatimi

  njoftim ka dal ne perdorim nje virus i ri kush hin nuk din me dal le te vjen ketu kush e ka virusin e quajtur lirenti.com?? ne do ta sherojm

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: virusi i ri

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anakonda\";p=\"1204
  njoftim ka dal ne perdorim nje virus i ri kush hin nuk din me dal le te vjen ketu kush e ka virusin e quajtur lirenti.com?? ne do ta sherojm
  ku e lexove kete???


  ajo me emrin lirenti eshte COOKIE dhe NUK ESHTE VIRUS

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Virusi Win32/Tanatos
  Nga anaSoft nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-05-2010, 11:56 AM
 2. A/H1N1, tjeter viktime nga virusi
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 09:42 PM
 3. virusi.!
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-12-2009, 08:07 AM
 4. Si i sulmon qelizat virusi gripit
  Nga aurel nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 03:39 PM
 5. Beni kujdes nga Virusi i Derrit!
  Nga ReniX nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 08:17 PM