Keshtu eshte kur te martojne me zor!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Keshtu eshte kur te martojne me zor!

  Receta Gatimi

  Ja pra ēndodh kur martohesh!

  I mungon mamaja, por ja kane dhene gruan me force. (ai e di) por ju mos e beni kete gabim...


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Keshtu eshte kur te martojne me zor!

  pse u ankoka ai alamet nuse i kan dhon si kukull

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Keshtu eshte kur te martojne me zor!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi
  pse u ankoka ai alamet nuse i kan dhon si kukull
  Mbase nuk i kujtohet ēfare behet naten e pare

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14

  Re: Keshtu eshte kur te martojne me zor!

  jo i ka shkelur kemben nusja....hahaha

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Keshtu eshte kur te martojne me zor!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi
  pse u ankoka ai alamet nuse i kan dhon si kukull
  Mbase nuk i kujtohet ēfare behet naten e pare
  Mendjen per prapesira e ke ti

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ja pra ēndodh kur martohesh!

  I mungon mamaja, por ja kane dhene gruan me force. (ai e di) por ju mos e beni kete gabim...

  ku fare tulle tuk je kon more aspo sheh qa ki per para vansi me qesh ti kan ahahaah

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14


  Vetem ju meshkujt ankoheni nga martesa, se keni
  frike mos iu merr fund liria, se vetem te ajo e keni mendjen...

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Meshkujt ankohet, por femrat jane ato qe i japin fund liris dhe pavarsis se nje mashkulli!

 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga medlina Lexo postimin
  ku fare tulle tuk je kon more aspo sheh qa ki per para vansi me qesh ti kan ahahaah
  nuk kam kuptu as nje llaf nga keto qe ke shkruajtur.

 10. #10
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mesazhi origjinal postuar nga ReniX
  Meshkujt ankohet, por femrat jane ato qe i japin fund liris dhe pavarsis se nje mashkulli
  po pse, si kujton ti, qe dhe pas martese do besh jeten e meparshme:
  Qef me ke te duash dhe deri naten vone.....
  ate harrojeni, ose mos u martoni fare.....

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Martesa
  -Pse nė kohėt e sotme 80 pėr qind e grave nuk duan martesė?
  -Sepse siē duket e kanė kuptuar qė pėr 60 gram salēiēe, nuk ia vlen ta blesh gjithė derrin...

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nuk edhte qe ne femrat i japim fund liris se meshkujve perkundrazi e kunderta eshte

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ahahah shkreti se me kon tuj shku varr jo tuj martu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Keshtu e ka jeta !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-06-2013, 08:04 PM
 2. Ja kėshtu kėrcehet
  Nga lovee nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-03-2011, 08:59 PM
 3. Angli, vellezerit shqiptare martojne bashke femijet
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-01-2010, 12:05 PM
 4. Keshtu eshte kur lini kasetofonin ndezur!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-09-2008, 08:55 PM
 5. Mua mė pėlqen kėshtu...
  Nga Altin111 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-11-2007, 08:31 AM