Ja si funksionon Qeverria!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Ja si funksionon Qeverria!

  Receta Gatimi

  Me se i qart mesazhi meposht!

  Kuptove tani!


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Ja si funksionon Qeverria!

  po ca hajduesh me mami , vjedhes ne fakt se hajdut esahte fjale turke

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ja si funksionon Qeverria!

  ajo dihet per daj

  pse si mbahet shteti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. C'fare eshte emule, dhe si funksionon??
  Nga kuklla nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 24-03-2009, 10:16 AM
 2. Msn NUK me Funksionon
  Nga kuklla nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 83
  Postimi i Fundit: 05-06-2008, 01:57 PM
 3. [INFO] Si funksionon Dyqani?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 04:18 AM
 4. [INFO]Si Funksionon llotaria?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 04:18 AM
 5. [INFO] Si Funksionon Sallė Lojrash !
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 04:09 AM