Bjonde apo brune?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 40
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Bjonde apo brune?

  Receta Gatimi

  sipas jush ke pelqejne me shume djemte vajzat brune apo bjonde?

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: bjonde apo brune?

  biondet, se jane me budallaqe

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: bjonde apo brune?

  hahaha me shkrive kuklla... duket qe je brune....

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: bjonde apo brune?

  brunet jan si shpirt. pa ofenduar bjondet edhe ato jan si rrush

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: bjonde apo brune?

  fiksim kam brunet por s esht e then nese ketu ka ndonje bjonde qe do i cik

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: bjonde apo brune?

  tani mund te themi se ka disa dallime midis ngjyres se flokeve tek femrat

  pelqejne brunet se gjoja jane me te zgjuara dhe inteligjnte .....dhe se bjondet jane budallacka nuk eshte e thene kjo gje....pasi cdo gje varet nga personaliteti.....arsimimi......dhe shoqeria per te percatkuar nese nje femer esht budallacke dhe jo nga ngjyra e flokeve.

  Preferojne brunet se jane me serioze.......por vdesin te rrine me bjondet kjo ndodh per shume arsye.

  Tani, une s'jam mashkull ti prgj. pyetjes se ke do preferoja....gjithsesi ne do te isha mashkull do shikoja pamjen ne radhe te pare...personalitetin dhe jo te bej percaktime sipas ngjyres se flokeve

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Hermosita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku rafsha mos u vrafsha!!
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  Kuqse

 8. #8
  bjonde
  se jane te bukura

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  bruneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  me pelqejne me shume brunet si femrat dhe meshkujt gjithashtu ! po te isha mashkull do te zgjidhja brunet !

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Eshte si pune bukes, sa me e erret te jete, aq me e pjekur eshte! (por jo deri tek djegia)
  Brune

 12. #12
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ne pergjithesi brunet, meshkujt dhe femrat....

  pastaj, po te isha mashkull, per te folur mbi femrat, do i provoja te dyja dhe do jepja nje koment me te plote……

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bessa
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  68
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Brunet tek te dy gjinit

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e artenis
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  per mendimin nuk ta japin bukurin vetem floket

 15. #15
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  renix na shkrive me pergjigjen tende filozofike....

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Femra e bukur, si bjonde apo brune, dallohet: pastaj inteligjenca dhe zgjuarsia jane ne deskricionin e njeriut!!!!

  Po ashtu edhe preferencat ndryshojne nga njeriu ne njeri!

  Ju qe preferoni brunet: japonezet, kinezet, etj, jane brune, por me duket se nuk dallohen per inteligjence te madhe, mjafton te qeshin kot dhe te shkrepin fotokameren vend e pavend!!

  Per te mos folur per afrikanet: akoma gjemojne karkalecat!!


  (Solla disa shembuj sa me ju dhuruar nje buzeqeshje)!

  P.S: Po ju lajmeroi qe nuk jam bjonde, po as brune!!!

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  brunet jane te mira ndersa bjondet jane terheqese....

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Brune me mire

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jam me ty siper brune brune dhe vetem brune.

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  11
  te them brune kam hall se ingel hatri bjodeve. me mir kuqaloshet ahahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Femrat Brune jane me besnike..!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 08:55 AM
 2. ''brune' apo 'bjonde'' ?!
  Nga daniel dani nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-05-2011, 08:44 PM
 3. 3 bjonde seksi qe bejne ēdo gje qe ju kerkoni!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 03:58 PM
 4. Rozana Radi bėhet brune
  Nga Coca-Cola nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 06:15 PM