Receta Gatimi

Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter

  Mos i hidhni poshte komjuterat e vjeter.Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter


 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter


 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14

  Re: Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter

  Shume gjeniale Emaus, vertet artista!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter

  Me te vertete interesante.....

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me te vertet te bukura shummm

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Idera gjeniale.Duhen provuar .

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  shi shi paska dhe keshtu.....epo duhet te jesh pak artist/e

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Perdoruesja me e vjeter e Facebook mund te jete nje grua 108 vjecare nga California
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-08-2012, 01:47 PM
 2. Cfare po beni o njerez..ku jeni?
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 80
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 07:21 PM
 3. Keni vazo qe sju duhen ? . . .Ja cfare mund te beni
  Nga Belaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 11:00 PM
 4. 5 Gjerat qe mund te bejme ne CD-te e vjeter!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 08:55 AM
 5. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 28-05-2007, 04:34 PM