Receta Gatimi

Ndihme :ndihme: .....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Ndihme :ndihme: .....

  ky forumi na jep te gjitha gjerat sapo ti kerkojme, qe kemi eksperte te zotet kete nuk e ve ne dyshim, po mos valle ekspertet dine dhe kete qe me erdhi ne mend ne keto caste.


  Si mund te fitojme te holla pa punuar, pa e vrare mendjen, po vetem me nje te pyetur ne forum, dhe hop te na shfaqen brenda ne portofol..

  Faleminderit shume per mirekuptimin, dhe akoma me shume per ate qe jep pergjigjen.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: Ndihme :ndihme: .....................................

  Hmmm mendoj che tu abbia bisogno di un pņ di riposo....
  ... Kuklla leket e thjeshta, vetem disa profesione mund te ti japin, por jane illegale! Mendoj qe eshte me mire te mos i elenkoj.....
  Pershendetje!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: Ndihme :ndihme: .....................................

  majmune, une them pa bere asgje, se ato profesjonet prap te bejne te punosh

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: Ndihme :ndihme: .....................................

  Meqe me therrite majmune, meriton ideat e mia.... Perdori me kujdes!
  Kuklla vetem per ty kam menduar disa opsione, por ekskluzivisht per ty:

  E para
  Mund te fitosh llotarine, por fillimisht duhet te harxhosh ca leke, per ti dhene mundesi shansit te te puthi ne ball, ose ne faqe...

  E dyta
  Mund te qendrosh dhe te presesh nese te bien nga qielli, por ka nje por: ndoshta do te humbasesh ca si shume kohe duke qendruar ne pritje, mbase do te lodhesh

  E treta
  Kjo me me rendesi: martohu me 1 milioner, por prap nuk ke garanci, se leket jane te atij....

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: Ndihme :ndihme: .....................................

  majmune, dy nga keto edhe mund ti bej, por njeren nuk e bej dot per fat te keq.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: Ndihme :ndihme: .....................................

  Me deshire dhe vullnet, me beso: gjithcka eshte e mundur (jo ne realitet)

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: Ndihme :ndihme: .....................................


 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Tomori
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  une po them se kthehu ne Tirane se vetem aty behen leket duke ndenjur ne kafene .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihme ne win 7
  Nga nigji nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-02-2012, 12:28 PM
 2. ndihme
  Nga irush nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-12-2011, 11:55 AM
 3. Ndihme
  Nga kujtim pllana nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-04-2011, 01:10 PM
 4. Ndihme cd
  Nga edli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-09-2009, 01:57 PM
 5. Ndihme
  Nga pajtimi nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 03:27 PM