Kerkes per firme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1

  Kerkes per firme

  Receta Gatimi

  tung njeri ej a kishe muj mu ma ba nje foto per firm me shenu aty http://www.besi-forum.com qendra e shkarkimeve king-besi tung

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: kekes

  Lexo mire RREGULLAT SI BEHET KERKESA per FIRME/IMG/WALLetj

  http://lirenti.com/modules.php?name=For ... topic&t=17

 3. #3

  Re: kekes

  njeri mos ma ban nje her se jam te rregullu webin ok

 4. #4

  Re: kekes

  sen spo mar vesh qka duhet me bo a

 5. #5

  Re: Kerkes per firme  njeri a mundesh qet foro mu ma rit 4 her me te madhe se kjo me ngjyr te zez edhe nese mundesh me te bardh mu ma ba nje tung

 6. #6
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Kerkes per firme

  ja ku eshte


 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kerkes per firme

  Lirenti, do ai deshiron te shkruash edhe nje "tung" me te bardhe, me duket se se ke kuptuar mire

  Anakonda, po ce ke kete fantazme more, do na trembesh, vendos nje foto te bukur si ajo qe kish vendosur Reni me ate vjazen me kal

 8. #8
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Kerkes per firme

  Jo ai do me sfond te bardhe po nuk dilte mire...pasi e provova
  "tung ka pershendetur"

 9. #9

  Re: Kerkes per firme

  kjo nuk esht per veti por esht si nje shej fantastike mu shum po me pelqen edhe kam kerku me ma ba ok

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kerkes per firme

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lirenti\";p=\"1305
  Jo ai do me sfond te bardhe po nuk dilte mire...pasi e provova
  "tung ka pershendetur"
  Lirenti, une e di qe "tung" eshte pershendetje, ndersa Besi te shkruan ti besh nje tung me te bardhe, ore une e lexova 10 here

  me duket se ti spo ia kupton gjuhen...

  Ja pyete nje here mire.....

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kerkes per firme

  Anakonda e do me sfond te bardh dhe te shkruajtur siper "tung" ?!?!


 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kerkes per firme

  Degjo,
  ashtu sic e ke bere dhe siper asaj, diku, do qe ti shkruash nje "tung"

 13. #13

  Re: Kerkes per firme

  ma fal njeri se nuk e kisha par po ti bane me te zez bane figuren qe esht e tani me te bardh

 14. #14

  Re: Kerkes per firme

  a kishit mujt me ma ba mu nje firm me emrin besihack network-kings.net

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kerkes per firme

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anakonda\";p=\"1674
  a kishit mujt me ma ba mu nje firm me emrin besihack network-kings.net
  Ne radhe te pare percakto permasat e imazhit ... KRYESORE

 16. #16

  Re: Kerkes per firme

  si te dush ti si ti qe e ke tek firma vetem imazhi me ndryshe ok naj foto tjeter tung

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kerkes per firme

  Shpresoj te pelqej:

 18. #18

  Re: Kerkes per firme

  super njeri shum flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkese per Firme
  Nga Kliton nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 07:47 PM
 2. Rroba Firme apo Pazari?
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 11:32 AM
 3. Kerkoj firme ne forme imazhi
  Nga labja nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 08:04 PM
 4. Foto te ndryshme gliter per firme
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:33 PM
 5. [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-07-2008, 10:29 AM