Google Street View version pornografik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Arrow Google Street View version pornografik

  Receta Gatimi  Ne ditet e fundit Google Street View ka bere publike kete sherbim dhe per qytetet e Italise si Roma, Milano dhe Firenze. Google Street View eshte nje harte virtuale e filmuar dhe e hedhur ne rrjet me mundesine per te levizur ne keto rruhe sikur te jeni ne ate vend.

  Perveē monumenteve qe italia rezervon duke ecur ne keto rruge mund te shikoni dhe shume gjera te tjera intersante.

  Ne kete link me poshte eshte kapur nje prostitut anes rruges. Sigurisht jo nje figure e mire dhe per Google qe ofron sherbimin....

  Shiko Harten ketu

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Google Street View version pornografik

  o reno po te ndjekesh rrugen eshte nje tjeter prostitut

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Google Street View version pornografik

  Dalin me shum prostituta se ,heheee

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 15 gjetje misterioze ne Google Street View (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-09-2012, 10:10 PM
 2. Google Street View fotografon nė Hėnė!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 09:24 AM
 3. Lindja e nėnės, live nė Google "Street View
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-12-2010, 08:49 AM
 4. Imazhe tė papranueshme nė Google Street View
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-10-2010, 08:38 PM
 5. Kritika kundėr shėrbimit tė Google Street View
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 02:17 PM