Ndihme per masterizimin nje CD Audio ????


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  11

  Ndihme per masterizimin nje CD Audio ????

  Receta Gatimi

  ne radhe te pare pershendetje per forumin.kam kopjuar tisa cd edhe me kan dal ne wma ne konpjuter me lexon kenget por per ti edheur ne cd nuk me bejn .. ase per ti convertuar nuk me le .... si mundet te kopjoj nje kenge ne nje cd edhe pastaj ta hedhe ne nje cd tjeter???

  po pate mundesi me ndimoni ,,,,

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: kush mund te me ndimoj ????

  nga mbasditja kur te vije renix me patjeter te zgjith pune.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: kush mund te me ndimoj ????

  nuk e di nese e kuptova mire problemin tend por neqoftse do te kopjosh

  kenge nga cd ne format mp3 perdor programin ne linkun e meposhtem

  edhe me pas kenget nese do ti besh kopje mjafton te pedoresh nero

  shpresoj te bej pune.

  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/160339712/cdex_151.exe.html

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: kush mund te me ndimoj ????

  Ka mundesi kenget te jene te mbrojtura!

  Provoni nje here ti hidhni nje nje cd audio me programin CDburns

  Per te kojuar kenget nga CD origjinal te keshilloj dBpoweramp.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  11

  Re: kush mund te me ndimoj ????

  Shume faleminderit shoku kame per ta shkarkuar tani...
  flm per kohen qe me kushtove,,,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Digitalb HD dhe Audio 5.1
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 12:42 AM
 2. Si ti konvertoj Audio Kasetat nė CD
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-11-2011, 03:04 PM
 3. Si te konvertojme nje CD Audio ne format MP3
  Nga Nerti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-09-2009, 08:21 PM
 4. Si te publikojme mesazhe audio te gjata?
  Nga huggos nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-03-2009, 05:00 PM