SHARJET NGA DJ_DANIEL


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e atit
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  ferizaj
  Postime
  27
  Reputacioni
  0

  SHARJET NGA DJ_DANIEL

  Receta Gatimi

  I LUS ADMINISTRATORET QE NESE ESHTE E MUNDUR TE BEHET LARGIMI NGA WEBI I DJ_DANIEL PER FYERJE-SHARJE QE ME BEHEN PA NEVOJ,PASI QE UNE JA MARR REKORDET E TIJ.
  MESA E DI KETO JAN VETEM LOJRA DHE NUK KA NEVOJ PER SHARJE.
  E NESE ESHTE FER LE TE MUNDOHET DHE LE TI FITON PRAP ATO LOJRA.
  EDHE MUE MI KAN MARR SHUM REKORDE POR ASKEND NUK E KAM SHAR.
  DHE KREJT NE FUND ,EDHE UNE MUNDEM QE TI THEM DJ_DANIELIT SHUME SHARJE.
  KERKOJ FALJA NGA TE GJITH ANETARET E LIRENTIT PER KETE.
  PERSHENDES STAFIN DHE TE GJITH ANETARET TJER TE LIRENTIT

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: SHARJET NGA DJ_DANIEL

  Atit, ti duhet te na kishe lajmeruar qe me pare per sharjet e tij ne menyre qe ne te mernim masat.

  Dhe kete gje mund ta kishe bere edhe ne privat.

  Ne do marrim masat e duhura dhe anetari ne fjale do te lajmerohet dhe nese vazhdon do te perjashtohet.

  Stafi!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: SHARJET NGA DJ_DANIEL

  Atit, deri me sot je kampioni yne, te gjitheve na ke mare rekorde dhe jemi munduar te te marim (une jam e para ajo qe e pranoj se rekordet qe mi mer kerkoj te ti mar, natyrisht ne ato qe mundem une,) por kjo nuk na jep te drejte qe te ofendojme njeri - tjetrin. Emaus si administratore ka thene nje fjale me vend, duhet te lajmeroje me pare per kete akt te shemtuar te antarit dj daniel. Besoj se admninistratoret do te japin paralajmerim ndaj antarit ne fjale.

  Gjithashtu do te doja te ftoja te jeni me shume pjesmares dhe ne temat interesante te forumit tone.
  me respekte Kuklla.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi