Ja si te bejme lek!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Ja si te bejme lek!

  Receta Gatimi

  Nje menyre teper inteligjente si te bejme ca lek:

  Zbulojeni me posht!

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ja si te bejme lek!

  Pse tallesh me hallet e botes ti

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Ja si te bejme lek!

  dhe ne ket menyre do behemi miljarder fare

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  sa origjinal qe duket
  une do behem miljarder tani

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e petrit8
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  17
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  copy paste edhe do te behesh miljonere hehehehe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te bejme lek ne internet!
  Nga eugjeni nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-10-2018, 05:55 AM
 2. Si te bejme nje femije!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 06-08-2013, 10:49 PM
 3. Si te bejme fasule
  Nga eugjeni nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 26-05-2013, 09:18 PM
 4. Si te bejme nje CD me Nero
  Nga eki89 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-01-2010, 10:30 AM
 5. Si te bejme USB me Password!
  Nga Coca-Cola nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-03-2009, 12:33 PM