Receta Gatimi

Me nevojiten drajvera


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  16

  Me nevojiten drajvera

  KUSH ME GJEN DRAJVERAT E NJE LAPTOPI DO JU ISHA SHUME MIRENJOHES

  TOSHIBA SATELIT M40X-159

  JU FALENDEROJ PARAPRAKISHT

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: KUSH ME GJEN URGJENTE

  Per urgjencat eshte spitali!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Me nevojiten drajvera

  Ketu i ke:

  Kodi:
  http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=EU

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Me nevojiten drajvera

  Mua me mungon ky driver, cmedia ac97 audio device po ve dhe foton qe te jete me e qarte!
  Provova t'i shkarikoj nga interneti por shumica jane programe on line qe perdoren per "check" driverat qe mungojne, dhe une kete pc nuk e kam te lidhur ne net!

  Please, kush mund te me ndihmoj????


 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Me nevojiten drajvera

  Reni, dua ndihme!!!!

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  20

  Re: Me nevojiten drajvera

  dergi nje pm

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Me nevojiten drajvera

  Nuk dua ta shqetesoj, po e pa mire, nese jo....! Pazienza!

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  |

  Sorry per vonesen!!!

  Shkarko ketu:
  cmedia ac97 driver

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Me nevojiten drajvera

  Flm Reni, por tani po shoh msg tend, gjithsesi, sot e cova per riparim!!

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Me nevojiten drajvera

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Insomnia
  Flm Reni, por tani po shoh msg tend, gjithsesi, sot e cova per riparim!!
  Ok

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me gjetjen e Drajvera-ve
  Nga gjendar nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-04-2011, 07:20 PM
 2. Pėr Renault Zoe elektrik nevojiten 15.000 euro
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-10-2010, 05:46 PM
 3. Disa backgrounds per foto femijesh qe nevojiten ne photoshop
  Nga Bibina nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 04:07 PM
 4. Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i kane..
  Nga Flint nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 03:13 PM