Zbrisni cfare te doni per celular Sony Ericsson dhe Nokia


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Zbrisni cfare te doni per celular Sony Ericsson dhe Nokia

  Receta Gatimi

  Ne kete site mund te gjeni ēfaredo burimesh per telefonin tuaj Sony Ericsson veshje, muzike, lojra dhe programe.


  Kodi:
  www.lasyk.net

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Zbrisni cfare te doni per celular Sony Ericsson dhe Nokia

  Faleminderit, por shikoj mos ka ndonje program qe ka kohe qe po e kerkoj!

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  po a jane falas apo me pagese?
  doja te hidhja ca kenge por celulari im ska me meorie.eshte plot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pamjet e para tė Sony Ericsson Vivaz 2
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-01-2011, 03:29 PM
 2. Sony Ericsson sjell Android 2.1 nė modelin X8
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 11:47 AM
 3. Sony Ericsson FH – mė shumė se celular
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-08-2010, 08:05 PM
 4. Sony Ericsson XPERIA X10
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-11-2009, 06:31 PM
 5. Theme per celulare Sony Ericsson
  Nga daku323 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-12-2007, 02:37 PM