Lexojeni se jane te lezecme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  12

  Lexojeni se jane te lezecme

  Receta Gatimi

  Kush krijon gjera me rime
  por pa kuptim
  ti postoj ketu pa ngurim
  edhe nuk fiton asnje cmim
  hajde me qe e hapa kete teme
  po shkruaj une njehere ,
  ============================================
  Partizani ne muze
  qe dha jeten per
  atdhe per atedhe
  ce dha jeten
  o cja vodhen bicikeleten
  ===============================
  Ne avjon bie boria
  ne ne det kapim korea
  plaku jot ka mustaq
  gjyshi jot eshet myslyman

  =====================================

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Lexojeni se jane te lezecme

  o Briken, Brikeni jone
  stilolapsi sec te valon
  te pelqen te shkruash shume
  galavizhda dhe per lume

  me poezite pa kuptim
  po na ben nje vellim
  po na shkruan si Agolli
  pena jote kot sec polli

  mendon veten si shkrimtar
  por ka dhe te tjere letrar
  ndaj te lutem ri mire
  se me ngjan me nje te pire.


  (keto poezite jane si prej filloreje)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lexojeni tregim shum interesant..Ja vlen
  Nga abdullah92 nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 10:15 PM
 2. Ku jane disa nga lojrat ?
  Nga labja nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 09:55 AM
 3. Dashuria ime...jane ata!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 09:35 PM
 4. Google+, ku janė femrat?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-07-2011, 02:19 PM
 5. Ē'jane Hemoroidet
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2010, 08:46 PM