Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 9 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 178
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Sado qe te mbyllet shejtani perseri e gjen rrugen e daljes .

 2. #22
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  femrat jane e te zgjuara por dhe shume budallacka. sot nje femer per te bere kariere po e ben ne te 4terta(besoi se e kuptoni ca nenkuptoi)
  gjeja me e keqe te femrat eshte se jane shume ziliqare. me pelqeu thenia
  femrat nuk zbukurohen aq shumė pėr meshkujt, sa kundėr grave.
  po fitoin shume liri e po ju duket bota kungull.
  une di e nje thenie tjeter( femra rend pas lekut si miza pas m!!!!!!! ) me falni per shprehjen
  kjo thenie eshte greqisht

 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Numri 1 njehere eshte rekord

 4. #24
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Eshte e vertet qe femra e ka futur shejtanin ne shishe, por ka harruar te ja ver kapakun

 5. #25
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Te gjitha te verteta jane, sidomos nr 1...Keni ndonje kundershtim ju vajzat e forumit???...

 6. #26
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  varet se per cfar femre behet fjal , se nese do lavderonin mamin tim psh , apo shoqen e ngusht , sigurisht qe do me behej qejfi
  e vertet esht ajo e fundit

 7. #27
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  5)--Kur gruaja bėhet shkencėtare, atėherė diēka nuk ėshtė nė rregull

  6)--. femra ėshtė nėna e tė gjitha tė kėqijave, por si nėnė duhet respektuar!
  me keto dy pik hudhen posht.

 8. #28
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Burrat ...ose si i shohin grate burrat dhe c'mendojne per ta:

  1.Perse nje burre nuk mendon kurre per punet e veta?
  a)Nuk mendon
  b)Nuk ka pune

  2.Cili eshte ndryshimi mes nje burri dhe nje qeni?
  -Pas nje viti qeni eshte ende i eksituar kur te sheh

  3.Pse burrat jane si vendet e parkimit
  -Sepse me te miret jane te zene dhe ata qe jane te lire jane te vegjel,ose te kote

  4.C'mendojne burrat per "punet e shtepise"?
  Ta ngresh kemben derisa gruaja te mund te kaloje fshesen me korent

  5.Pse burrat parapelqejne te martohen me nje te virgjer?
  -Sepse nuk i pelqejne kritikat

  6.Si mund te kuptohet qe nje burre po mendon per te ardhmen?
  -Sepse blen dy koli birre ne vend te nje

  7.Pse burrat nuk kane kriza te moshes se trete?
  -Se arrijne vetem adoleshencen

  8.Pse te shkuarit ne shtrat me nje burre eshte si telenovele?
  -Sepse mbaron ne piken me te bukur dhe te jep takim ne pjesen e ardhshme

  9.Pse burri eshte si nje stuhi bore?
  -Sepse nuk e di kur vjen,sa cm do te te jape dhe sa do te zgjase

  10.Si titullohet libri me i vogel ne bote?
  -Ato qe burrat dine per grate

  11.Sa burra duhen per te c'vidhosur nje llampe?
  -5...nje per te c'vidhosur dhe kater per te degjuar sesi e c'vidhosi

  12.Cfare ideje kane burrat per hapin e pare?
  -gjysem ore lutje

  13.Cfare kane te perbashket burrat dhe shishet e birres?
  -Te dy jane bosh nga qafa e lart

 9. #29
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kjo i shpjegon te gjitha

 10. #30
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nje grua qe nuk e ul dot peshen e trupit ,duhet te shtoje peshen e fjaleve te saj qe te duket elegante .....

 11. #31
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  No Wars!


 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, shum e ver8 kjo ReniX

 13. #33
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Kur ėshtė fjala pėr femra, gjėja mė e rrezikshme ėshtė se s'mund tė jetohet me to, por as pa ato.

 14. #34
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....femra eshte ajo qenie qe nuk di te luaje asnje loje....po qe fiton gjithmone......

 15. #35
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Femrat e duan nje djale $impatik dhe €legant!

 16. #36
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Femra esht si Wireless-i, mund te ket shum lidhje por synon drejt me te fortit

 17. #37
  REFATAL 10% Maska e refatal
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Vendndodhja
  LONDON
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Eshte nje e vjeter qe thote femra ka floket e gjata pore mendjen e shkurter pastaje ai gjenerale qe shkaterone ushtrine seshte gjeneral

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Donnaa Lexo postimin
  Burrat ...ose si i shohin grate burrat dhe c'mendojne per ta:

  1.Perse nje burre nuk mendon kurre per punet e veta?
  ( Se besoje burat gjithmone mendojne per punet e veta grate meren me dhafe)
  a)Nuk mendon
  b)Nuk ka pune

  2.Cili eshte ndryshimi mes nje burri dhe nje qeni?
  -Pas nje viti qeni eshte ende i eksituar kur te sheh
  ( Duhet te te theme ndryshimin qe ka nje femer dhe nje makine)

  3.Pse burrat jane si vendet e parkimit
  -Sepse me te miret jane te zene dhe ata qe jane te lire jane te vegjel,ose te kote
  (PSE FEMRAT FALEN TE BURI)

  4.C'mendojne burrat per "punet e shtepise"?
  Ta ngresh kemben derisa gruaja te mund te kaloje fshesen me korent
  SE ESHTE PUNE PER FEMRA)

  5.Pse burrat parapelqejne te martohen me nje te virgjer?(
  -Sepse nuk i pelqejne kritikat
  FRANCEZET E DUAN GRUAN TE JETE Q.....DMTH E DUAN GATI S`DUAN TE LODHEN TI MESONJE)

  6.Si mund te kuptohet qe nje burre po mendon per te ardhmen? -Sepse blen dy koli birre ne vend te nje
  (DUKE PARE CFERE PUNE BENE)


  7.Pse burrat nuk kane kriza te moshes se trete?
  -Se arrijne vetem adoleshencen?
  (VARET CFARE QUAN KRIZE MOSHE

  8.Pse te shkuarit ne shtrat me nje burre eshte si telenovele? (
  -Sepse mbaron ne piken me te bukur dhe te jep takim ne pjesen e ardhshme
  FEMRAT JANE AQE TE PISTA NE KREVATE SA NGA MBRAPA TE VJENE VESHTIRE TI PUTHESH)

  9.Pse burri eshte si nje stuhi bore?
  -Sepse nuk e di kur vjen,sa cm do te te jape dhe sa do te zgjase
  ESHTE PA KUPTIM I THONE I RIU SI VERIU BURI ESHTE BURE PORE KE TE DREJTE SE KA EDHE (BURRRA G)

  10.Si titullohet libri me i vogel ne bote?
  -Ato qe burrat dine per grate
  GRATE SMARIN VESH PORE NJE GJE DINE BREDHIN PAS PAREVE


  11.Sa burra duhen per te c'vidhosur nje llampe?
  -5...nje per te c'vidhosur dhe kater per te degjuar sesi e c'vidhosi
  ZANAT BURASH APO PUN GRASHE


  12.Cfare ideje kane burrat per hapin e pare?
  -gjysem ore lutje
  TJU GENJEJNE THE TJU Q...... QYSHE NE TAKIMIN E PARE

  13.Cfare kane te perbashket burrat dhe shishet e birres?
  -Te dy jane bosh nga qafa e lart
  NE THEMI NJE MASHKULL BUDALLA=ME 2 FEMRA TE ZGJUAR FEMER FLOKE GJATE MENDJE SHKURTER

 18. #38
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me shume po me qendron bateria e telefonit sesa lidhja me 1 femer...

 19. #39
  i/e rregjistruar 10% Maska e ErmiraVlore
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e kuptoji...i gjith materiali tregon zili....sepse nga vet ju ne jemi...nena (te respektueshme),komandante(te padiskutueshme),mbreteresha(te lavdishme), gjuhtare( zotrojm artin e komunikimit.......cuna mos flisni kaq shum pro femrave...se po rritet homoseksualiteti..

 20. #40
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pyetje: Ēila eshte ngjashemeria ka ndėrmjet gruas dhe mikroskopit?
  Pėrgjigje: Tė dy e bėjnė qimen tra.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 9 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
 2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
 3. Aforizma/Thenie per Femrat!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 11:40 AM
 4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
 5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė