Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 9 FillimiFillimi 123456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 178
 1. #61
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....femra.... nuk bertet... provon kordat e saj zanore !!!!!
  ....femra... nuk vuan per dashuri..... thjesht ben kontradit me ndjenjat e saj !!!!!
  ....femra.... nuk dehet.... thjesht eshte ne qef !!!!!
  ....femra.... nuk tradheton... hakmerret !!!!!!
  ....femra... nuk ben thashetheme.... ajo shkemben informacione !!!!!!!
  ....femra... nuk ofendon..... eshte thjesht e sinqerte !!!!!!
  ....femra... nuk mashtron mashkullin..... ajo ve ne praktike.... ato c'ka shikon e meson nga ai !!!!!
  Shume te bukura keto rreshta!....ose thjesht jane ndoshta natyra e vertet e femres....qe meshkujt shpesh i marrin si te kunderta...ose sic ju intereson atyre....me pelqejne shume keto shkrime!...

 2. #62
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  bonja qejfin Stuart kapak bonja se kan qef

 3. #63
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Ne fakt nje femer eshte si femije.. Ka deshire te sillet si femije .
  Deshiron qe mashkulli ti tregoje afeksionin qe i tregon nje femije...
  Mashkulli duhet ta perkedheli me kujdesin e nje femije femren , pa e lenduar. Por cdo femer dhe pse feminore ,do qe te degjohet dhe te kete vemendjen e mashkullit . Domethene nje femre duhet ta lejosh te sillet si femije , por nuk duhet ta konsiderosh si te tille . Ne fakt nje femer eshte e forte ... Madje shume here me e forte se mashkulli , por nuk i pelqen ta tregoje gjithmone forcen e saj...,Preferon te gjej paqe ne forcen e mashkullit. Dhe gjerat qe mund ti beje vete i pret nga mashkulli dhe kete per ta ndjere vetem me femer dhe per ta ndjere forcen e mashkullit . Por nese ajo vendos te tregoje forcen e saj mos guxo ta ndalosh , nuk do mundesh ta ndalosh . Nese ajo do te bej dicka do e beje ! Ne fakt nje femer eshte dashnore ....E mbart gjithmone ne zemer dashurine . Nuk mund ti lendoje dhe ti braktisi shume kollaj nga te dashurit e zemres . Dashuron me veshtiresi por kur dashuron , dashuron me tamam . Nje femer nuk dashuron vetem me zemer , duhet ta pranoje ate dhe me tru . Dhe nese nuk ju ka dashuruar nuk mund ta detyroni tju dashuroje . Mund ti hyni lehte ne zemer , por nese nuk i keni hy ne tru mund te braktiseni cdo moment. Sigurisht qe ka dhe femra qe nuk braktisin dhe pse nuk e dashurojne , por per kete i pengon ndjenja e "dhimshurise" . Ne fakt nje grua eshte e vetmuar . Asnjehere muk mund ta poesedoni te teren . Ka nje bote komplet te veten dhe aty ajo eshte gjithmone e vetmuar . Nuk lejon askend te hyje ne ate bote dhe asnje celes nuk mundet ta hapi ate . Vetmia eshte streha e saj. E vendos vete kur do te hy dhe se sa do te rri ne ate strehe. Nese e mundoheni ta nxirrni ate nga aty , e humbni pergjithmone . Ne fakt nje femer eshte dijetare. Nuk mund ta imagjinoni cfare eshte e afte ajo te beje . Ka nje krijmtari te pafud , nuk e perdor ate pa kriter , per ta nxjerr kete pret mashkullin e jetes se saj. Nese keni arritur te beheni vertet mashkulli i nje femre atehere jeni shume me fat . Pasi jeta juaj nuk do te jete me kurre si me perpara. Ne fakt nje femer eshte Jeta . Sepse cdo gje ne jete merr kuptim kur brenda saj eshte nje femer . Te hash buke...te pish uje . A mund ta kuptosh dot ndryshimin midis gotes se ujit qe mbushni vete dhe te asaj qe jua mbush nje femer ? Nese nuk e keni kuptuar atehere per fat te keq nuk jetoni !

 4. #64
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....sikur tė mos ishte femra.....diamanti do te ishte njė gur i rėndomtė......

 5. #65
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Ajo ishte nje femer e cila beri disa gabime dhe qante mengjeseve apo naten ne krevat...
  Ajo ishte nje grua,qe shpesh u merzit me jeten e saj dhe e pa si te veshtir ngritjen per te shkuar ne pune...
  Ajo ishte nje femer qe mbajti floket shpupuritur gjate dites,e cila u pa ne pasqyre dhe u babit se perse nuk i duhej me te shkonte ne palester...
  Ajo ishte nje femer qe ngriti pyetjen,se cfare arsye kishte per te jetuar ne kete planet...Ajo ishte nje femer,qe shpesh i mori gjerat gabim...
  Nga ana tjeter,ajo ishte nje femer e cila e dinte c'ishte dashuria e vertet....sepse vetem ajo e provoi...vetem Ajo Femer....

 6. #66
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ...Burrat luajne lojen, Femrat dine rezultatin.

 7. #67
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  -Gruaja ėshtė enigmė, qėllimi i saj ėshtė fėmija.....

  -Gruaja mbetet pa fjalė vetėm kur puth.....

  -Luleve u nevojitet dielli, kurse femrave dashuria....

  -Kush ka vetėm njė grua, i ka tė gjitha gratė. Kush i ka tė gjitha, nuk ka as edhe njė.....

  -Vetėm gruaja mund tė qajė dhe tė qeshė pėr tė njėjtėn aryse....

  -Jeta e gruas ėshtė e zbrazėt, nė qoftė se nuk e plotėson dashuria......

 8. #68
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Nje femer tek ai qe do kerkon:…jo vetem nje zemer qe ta doje…por edhe ta mbroje….Sa e forte eshte aq edhe e brishte kthehet….Si nje lule nganjehere na frikson me bukurine e saj….por kerkon perkujdesin tone…qe te rritet dhe te behet me e bukur…..po nuk te ndihmoi njeriu qe do….kush do te te ndihmoj tjeter?....

 9. #69
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  nje femer eshte burimi i jetes ,po te mos ishte ajo njerezimi do te shuhej ,
  nje femer ka ne vetvete nje force te madhe ,nje rezistence te larte ,
  nje femer poseidon nje aftesi surreale per tu ngritur pas cdo disfate dhe metevertet qe habitem sesi zoti i ka dhene aq fuqi femres ,nje femer behet dedhe mashkull por nje mashkull sbehet dot kurre nje femer.

 10. #70
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pa mashkullin kjo teme nuk do te ekzistonte!

 11. #71
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Pa mashkullin kjo teme nuk do te ekzistonte!
  po pra po pa femren sdo te ekzistonte asnje mashkull ne toke .dhe mashkulli vertet eshte koka por femra eshe qafa

 12. #72
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  po pra po pa femren sdo te ekzistonte asnje mashkull ne toke .dhe mashkulli vertet eshte koka por femra eshe qafa
  hahahaha.....P

  tani dhe pa mashkullin asnje femer nuk do te mund te ekzistonte...kshu i bie ketej nga lagja ime...

 13. #73
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  dhe mashkulli vertet eshte koka por femra eshe qafa
  Po koka jemi pse ca do te thuash me kete ti,,,, qe qafa komandon koken?? po harronon ti qe qfa i mer urdhrat nga koka

 14. #74
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Thenie Te Mencura Per Femrat

  Si nuk u pasurua kjo tema si duket mbaruan theniet e mencura per to


 15. #75
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Nuk hyj me te kjo tema se me vjen per te qeshur

 16. #76
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Po koka jemi pse ca do te thuash me kete ti,,,, qe qafa komandon koken?? po harronon ti qe qfa i mer urdhrat nga koka
  ja ke fut kot plako pa qafen seriozisht koka do ishte thjesht nje top vezak me lesh me 2 sy prija ,ne qafe kalojne cdo gje qe ka rendesi jetike tek njeriu nese i pret qafen dikujt i ke marre 100%jeten ta siguroj dhe ne rastet me emergjente gjeja e pare qe mbrohet eshte qafa merr me shume info e flasim prap cke mos u merzit

 17. #77
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  ja ke fut kot plako pa qafen seriozisht koka do ishte thjesht nje top vezak me lesh me 2 sy prija ,ne qafe kalojne cdo gje qe ka rendesi jetike tek njeriu nese i pret qafen dikujt i ke marre 100%jeten ta siguroj dhe ne rastet me emergjente gjeja e pare qe mbrohet eshte qafa merr me shume info e flasim prap cke mos u merzit


  je ngaterruar cik ti,,,po se kishim aty muhabetin ne, se jeton apo jo njeriu pa qaf. po pse pa kok ca ben njeri sipas teje? apo shtyn ca dit keq e keq?. megjithate qafa sesht kot, se ka per detyr te mbaj koken dhe ta levizin nga i do qefi kokes

  jo, u merzit cik

 18. #78
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Femrat jane si macet
  Kur i ushqen tė gėrvishtin. Kur i nxjerr jashtė, qajnė pas dere.

 19. #79
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Femrat jane si macet
  Kur i ushqen tė gėrvishtin. Kur i nxjerr jashtė, qajnė pas dere.
  hahaha fiks kjo

 20. #80
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  " Femrat qė lexojnė janė tė rrezikshme, sepse ato nuk mėrziten kurrė, dhe ēfarėdo lloj gjėje tė ndodhė ato e gjejnė njė rrugė pėr tė dalė :nuk e vrasin mendjen nėse i bėni tė vuajnė shumė, sepse ato dashurohen pas njė libri tjetėr, njė historie tjetėr, dhe ju braktisin... "

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
 2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
 3. Aforizma/Thenie per Femrat!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 11:40 AM
 4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
 5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė