Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 9 FillimiFillimi 123456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 178
 1. #81
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Receta Gatimi

  Femra eshte si sapuni po te rreshqiti nga duart bej kujdes se e ha

 2. #82
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Nese arrin te kuptosh heshtjen e femres, atehere ke kuptuar gjithcka...!

 3. #83
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Femrat mendojne si mbreterit, se tė gjithe u kemi borxh....

  - - - Updated - - -

  Luleve u nevojitet dielli, kurse femrave dashuria.

 4. #84
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Nje femer nuk ka nevoje per shume, deshiron shume pak....Nje fjale te mire, sinqeritet, ajer te fresket... nje kopesht, puthje, libra per te lexuar, nje perqafim ku te strehohet... te dashuroj dhe te dashurojne ne kthim....

 5. #85
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Secila femer deshiron te jete besnike. Eshte e veshtire te gjesh nje burre per te cilin te jesh e tille....

 6. #86
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....femra ..... eshte.....e vetmja dhurate......qe paketohet vete.......

 7. #87
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Femrat gjithmone merziten qe meshkujt harrojne... Meshkujt gjithmone merziten per gjerat qe femrat mbajne mend..!....

 8. #88
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Nese nje femer ju kerkon vemendje, ajo e ndjen se dicka nuk po shkon mire!....

 9. #89
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  .... femra.... eshte ajo qenie.....qe nuk di te luaje asnje loje.... por qe fiton gjithmone.....

 10. #90
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Nje grua e mencur ka miliona armiq te lindur.... te gjithe burrat gjysmak

 11. #91
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Femrat dhe macet gjithmonė do tė bėjnė ē'tė duan. Meshkujt dhe qentė duhet tė qetėsohen dhe tė mėsohen me idenė !...

 12. #92
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  "Femra eshte si kepuca, duhet nderruar here pas here derisa te gjendet numri i duhur per kemben ." ., do thoshte dikush !

  "Femra eshte si kepuca per kedo qe e mendon vehten nje cope kembe,Ajo eshte si kurora per kedo qe e mendon vehten koke"., do te pergjgigjej dikush tjeter !!!

 13. #93
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Heshtjet e femrave janė gjithmonė nje kėrcėnim....Heshtjet e femrave janė tė pagabueshme.....

 14. #94
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Femra eshte engjull

 15. #95
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Femra eshte engjull
  te ishte engell do rrinte ne qiell Eri...po eshte ndryshe dhe prandaj eshte ne toke...pasi toka i pranon lloj lloj personash...qielli i do te zgjedhur!!!

 16. #96
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  te ishte engell do rrinte ne qiell Eri...po eshte ndryshe dhe prandaj eshte ne toke...pasi toka i pranon lloj lloj personash...qielli i do te zgjedhur!!!
  engjujt jan kudo e dashur si ne tok si ne qiell..per mua femrat jan engjuj e meshkuj djaj

 17. #97
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahaha ti ishe mire moj rrushe cfare pate?...apo te ngjita edhe ty kete fiksim qe kisha une...meshkujt dihen se jane djalj....por edhe femrat jane pak....ose me sakt jane koke trasha

 18. #98
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahaha ti ishe mire moj rrushe cfare pate?...apo te ngjita edhe ty kete fiksim qe kisha une...meshkujt dihen se jane djalj....por edhe femrat jane pak....ose me sakt jane koke trasha
  si mos te jen kok trasha kur kan afer nje kok madhe moj dreqe hahaahha

 19. #99
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  haahahahhahahahahahahahahhaha sa kam qeshur!!!!...

 20. #100
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  haahahahhahahahahahahahahhaha sa kam qeshur!!!!...
  qesh se e qeshura te zgjat jeten

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
 2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
 3. Aforizma/Thenie per Femrat!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 11:40 AM
 4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
 5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė