Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 9 FillimiFillimi 123456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 101 deri tek 120 prej 178
 1. #101
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  .......ehhh....

 2. #102
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Para se te ofendosh 1 Femer mbaj mend 4 gjera:
  1 Femer ti e therret Nene.
  1 Femer ti e ke Moter.
  1 Femer ti e ke te Dashur.
  1 Femer 1 dit ty do te thrrasi Baba...!!!

 3. #103
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ju e sodisni yllin per dy arsye: se shkelqen dhe qe eshte i paarritshem...Por perbri jush eshte nje shkelqim edhe me i brishte, dhe nje e fshehte edhe me e thelle, Femra...!!!

 4. #104
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Adhuroj femrat qe nuk presin kurrė asgjė, sepse shkojnė e marrin gjithmonė atė qė duan.
  Ato qė dalin pa u lyer dhe ndihen tė bukura gjithsesi.
  Ato qė nuk thonė kurrė sesi jane, por mėsojnė tė tjerėt si tė jenė.
  Ato qė ecin gjithmonė me kokėn lart, edhe kur bota do donte ti fundoste.
  Ato qė thonė gjithmonė "te dua" , pa asnjė egoizėm, pa asnjė interes.
  Ato qė kanė shumė dashuri pėrbrenda dhe padashur ja falin edhe personave te gabuar...!

 5. #105
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nese Nje Femer Te Largohet , Ti Nuk I Dhe Arsye Per Te Qendruar..

 6. #106
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e lexova diku kte

  grate, ne ato dhjete minutat para se te vijne mysafiret, e pastrojne shpine me shume se ce kane pastruar 30 muajt e fundit


 7. #107
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 8. #108
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  true...!

 9. #109
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahhaa ok mund te jete nje arsye por jo femrat jane puntore e pastertore...nuk presin te vij ndonje mik qe te pastrojne shtepine ...vec mos e thefte kemben te vij miku se na hap pune hahahahhaha

 10. #110
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahaha ....sbehet fjal ti besh me themel kur vin miku...nrm....po flasim per ato gjerat e castit.......eee....lere aurora se ajo shprehje ska nevoj fare per koment......mos e zbukuro se ashtu esht dhe pik hahahahahaha

 11. #111
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  epo mire dhe ti...se mbase jam ne sallon me pizhama une...ashtu do ti dal mikut hahahahaha keshtu qe pune quhet edhe kjo...se per te tjera jemi ok ne

 12. #112
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  a po te erdha ndonje dit papritur....po vetem ne te ardhca ama .....hahahaha...ik mi dreq.....se esht e vertet prz.

 13. #113
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  e di cfare do te te them me bindje te plot...qe ne c'do kohe te vish ne shtepine time...nuk me gjen asnjehere rremuj...te betohem...asnjehere sepse edhe kur jam duke ngrene...do e beje ndonje pune te shpejt....dhe nuk ulem nese nuk e shoh shtepine sic dua une...e kam seriozisht jam e semur ne kete pjese

 14. #114
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Shiko aurora....kur lexon nje shprehje per te qeshur , merre me me sportivitet....se sic ta thash nuk esht ashtu sic e ke marr ti...aq thell...esht thjesht pasqyrimi i nje situate qe te gjithave na ka ndodh nga njeher....sepse ta analizojm ashtu sic e ke marr ti , e te japim shembuj......duket sikur po shesim.....me fal per shprehjen
  ish thj nje shaka....e fort.....dhe si cdo shaka...e ka edhe te verteten brenda
  naten tani se mu mbyll njeri sy mua hahahaha ....te puth

 15. #115
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  oiiiiiiiiiii ti te cmend...po pse nuk kam bere hahahaha nuk do te thot qe jam serioze moj te hengert....hahahahaha fjala qe bie o dreq....ik se e ke nga qe do gjume je pergjumesh te falet....

 16. #116
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Vetem femrat dhe mjeket e dine se sa e nevojshme eshte genjeshtra..

 17. #117
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

 18. #118
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kur Zoti krijoi dashurine , nuk na ndihmoi shume .
  Por kur krijoi ty , femer , te shtrire ne shtrat , krijoi tere universin e tij te shenjte .....

 19. #119
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ndoshta pėr disa femra nuk ėshtė e thėnė qė 'tė zbuten'....Ndoshta ato kanė nevojė tė vrapojnė tė lira derisa tė gjejnė dikė po aq tė egėr qė tė vrapojė bashkė me to.

 20. #120
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gratė janė si lulet: nėse pėrpiqesh ti hapėsh me forcė, petalet tė mbeten nė duar e lulja vdes. Sepse vetėm me ngrohtėsinė hapen. Dashuria e butėsia sė bashku janė dielli pėr njė grua.
  Duhej thjesht ta doja. Mė pas do ishte gjithēka e natyrshme. Sepse kur njė grua ndihet e dashuruar, hapet e jep gjithė botėn e saj....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
 2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
 3. Aforizma/Thenie per Femrat!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 11:40 AM
 4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
 5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė