Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 9 FillimiFillimi ... 23456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 121 deri tek 140 prej 178
 1. #121
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  "Ēdο νajzė e ka nga njė shok tė ngushtė, njė tė dashur dhe njė dashuri tė vėrtetė. Por me fat ėshtė vetėm ajo vajzė qė i ka tė treja kėto vetėm me tė njėjtin person!"...

 2. #122
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nje femer eshte veshtire ta fitosh....e lehte ta humbesh....dhe e pamundur ta harrosh...!

 3. #123
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  femra eshte mjalt e kesaj jetes

 4. #124
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Po ku ka thenie te mencura per femrat

 5. #125
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nese do te dish c'ka ndermend nje grua ....deshire e rrezikshme kjo ....duhet ta veshtrosh e jo ta degjosh....

 6. #126
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....femrat duhet tė jenė tė dashuruara..... nė qoftė se duan tė mbesin tė bukura.....

 7. #127
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ajo femer eshte e ēmendur...por eshte magjia ime! ..Brenda zjarrit te saj nuk ka genjeshtra!....

  Bukowski

 8. #128
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Una donna non si lascia in stand by...prima o poi passa un altro uomo e la riaccende....

 9. #129
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Pas cdo mashkulli tė fortė fshihet njė femer e fortė.....Por kush qėndron pas njė femre tė fortė?....Askush nuk e di…sepse femra e fortė nuk tė lejon tė shohėsh brenda saj…

 10. #130
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Una donna non si lascia in stand by...prima o poi passa un altro uomo e la riaccende....


  la riaccendo

 11. #131
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin


  la riaccendo
  hahahahahahhahaa

 12. #132
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Una donna pericolosa non e quella che diventa furiosa e isterica....ma e quella che quando la deludi...rimane in silenzio...

 13. #133
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nje femer qe s'kerkon asgje....meriton gjithcka!!.....

 14. #134
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...."Syte e asaj femre ishin nje vend ku meshkujt humbnin dhe nuk e gjenin me rrugen per tu kthyer....as rrugen per te vazhduar perpara.... qendronin te bllokuar aty....si dikush qe sheh per here te pare nje copez qielli te mbushur plot me yje.!"...

 15. #135
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kur njė grua pushon sė foluri, mos iu gėzoni heshtjes. Pėrgatituni pėr njė mbrojtje tė mirė.

  | Paola Felice

 16. #136
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ti femer...quhesh "Magjepsje"...Ty te eshte dhene gjithe energjia e dashurise...gjithe fuqia e saj per te sprovuar fatkeqesine...Gezimet e saj magjepsese...kenaqesite e saj te embla jane matane pertej sate..

  Nuk mund te thosha...duke e pare qe flinte...'Ajo eshte e tera imja,me bukurine e saj engjellore...dhe me dobesite e saj te kendshme"!...Ja tani eshte ne doren time...ashtu si zoti e ka bere ne meshiren e tij...per te magjepsur nje zemer burri....

  shkeputur nga libri:..(E kuqja dhe e zeza)

 17. #137
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nėse ajo ėshtė fantastike, nuk ka pėr tė qenė njė femėr e lehtė. Nėse ajo ėshtė njė femėr e lehtė, s'ka pėr tė qenė fantastike.
  Nėse ajo ia vlen,nuk ke pėr hequr dore. Nėse heq dorė, atėherė nuk e meriton.
  E verteta ėshtė se tė gjithė do tė tė lėndojnė, thjesht duhet tė gjesh ata pėr tė cilėt ia vlen tė vuash. "

  | Bob Marley |

 18. #138
  REFATAL 10% Maska e refatal
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Vendndodhja
  LONDON
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Thenie te mencura per femrat


  Pasqyra e burit esht Gruaja
  Nje grua e mire burin e vet e quan mbrete
  Gruan ta trajtosh si Mbretereshe porta q.... si porno star

 19. #139
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nese Zoti ka krijuar dicka me te bukur se Femra, atehere e ka mbajtur per vete....

 20. #140
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nje fustan s'ka vlere te vishet ne qofte se nuk i zgjon nje mashkulli deshiren per ta zhveshur....

  -Dritero Agolli.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 9 FillimiFillimi ... 23456789 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
 2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
 3. Aforizma/Thenie per Femrat!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 11:40 AM
 4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
 5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė