Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 8 nga 9 FillimiFillimi ... 3456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 141 deri tek 160 prej 178
 1. #141
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  ..Ka disa gjėra shume praktike tek nje femer... tė cilat asnjė mashkull nuk mund t'i kuptojė...

 2. #142
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ... E thene nga nje mikja ime kjo shprehje...une qe e postova do te thot se....

  ...Nje Femer kerkon !
  Vemendje... Dashuri dhe pasion...

 3. #143
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  po boll tani se lat nam nuk ka thenie te mencura per femrat

 4. #144
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk jam tipi i femres qe do te luftonte per nje mashkull. Nese nje mashkull eshte ne dileme mes meje dhe nje tjetre per mua eshte e patolerueshme. Nese do me donte vertet do isha e vetmja. Une nuk bej skandale, nuk bej perpjekje per ta mbajtur pas vetes. Une thjesht largohem. Largohem shpejt, sa hap e mbyll syte, pa zhurme, pa buje. Pa i lene kohe te bej zgjedhjen e tij, edhe nese ajo do isha une.
  S'ka rendesi.
  Thjesht s'me intereson me.


  _Marilyn Monroe_

 5. #145
  i/e rregjistruar 10% Maska e agusto
  Anėtarėsimi
  Sep 2014
  Vendndodhja
  Fier, Albania
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Me e leht eshte te qendroje drejte nje thes i zbrazur, se sa te gjesh nje grua te sinqert.

 6. #146
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Nje femer mund te duket me mire nese ndihet mire nen lekuren e saj.....Ketu nuk hyjne as fustani e as tualeti....por menyra se si shkelqen....

 7. #147
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Asgjė nė botė nuk mund tė krahasohet me pėrkushtimin e njė femre.... E rreth kėsaj meshkujt nuk kanė kurrfarė ideje.....

 8. #148
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Asgjė nė botė nuk mund tė krahasohet me pėrkushtimin e njė femre.... E rreth kėsaj meshkujt nuk kanė kurrfarė ideje.....
  ...te njejten gje thone ...edhe meshkujt.....

 9. #149
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ...te njejten gje thone ...edhe meshkujt.....
  Nuk duhet ta thone....sepse meshkujt jane krijes e ftohte...hahahaha....dhe kjo eshte thene pikerisht nga nje mashkull Oscar Wilde...

 10. #150
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Nuk duhet ta thone....sepse meshkujt jane krijes e ftohte...hahahaha....dhe kjo eshte thene pikerisht nga nje mashkull Oscar Wilde...
  ....flm qe je....te perqafoj pak tani....kete me thuaj.....

 11. #151
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahhaha jo nate per nate se velesh hahahahahahaha beje shaka....

  Perqafimet jane dhurtata qe kujtdo i bejne mire....sidomos kur te dhurohen....te sherojne

 12. #152
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahhaha jo nate per nate se velesh hahahahahahaha beje shaka....

  Perqafimet jane dhurtata qe kujtdo i bejne mire....sidomos kur te dhurohen....te sherojne
  ...............

 13. #153
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Nje duartrokitje pėr ato princesha qė i zė gjumi duke qarė....e qė nė mėngjes ngrihen dhe bėjne sikur gjithcka shkon perfekt..!!

 14. #154
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...Nje duartrokitje pėr ato princesha qė i zė gjumi duke qarė....e qė nė mėngjes ngrihen dhe bėjne sikur gjithcka shkon perfekt..!!
  ..... per princeshen time jo vetem .........por edhe ... e ...

 15. #155
  i/e rregjistruar 10% Maska e agusto
  Anėtarėsimi
  Sep 2014
  Vendndodhja
  Fier, Albania
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Femra ka flok te gjat,por ama mendje te shkurter.Te gjitha femrat te mose e marin per keq se ato na sillin ne jet i dua shume.

 16. #156
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ..... per princeshen time jo vetem .........por edhe ... e ...
  ....hahahahhaa lum princesha jote per ty...

 17. #157
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ....hahahahhaa lum princesha jote per ty...
  ....nuk eshte nga bregu lumit...por nga bregu i detit .....

 18. #158
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....nuk eshte nga bregu lumit...por nga bregu i detit .....
  Mirmbremaaaa si je? ....Ngado qe te jete...ajo eshte me fat...

  hahahahha ka edhe lum tek ajo qe ta dish...hahahaha lumi Vjosa....ajo eshte vajza e lumit dhe detit...

 19. #159
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Mirmbremaaaa si je? ....Ngado qe te jete...ajo eshte me fat...

  hahahahha ka edhe lum tek ajo qe ta dish...hahahaha lumi Vjosa....ajo eshte vajza e lumit dhe detit...
  ...ath qenkam 2 here me fat....1+1 dhurate......eja te perqafoj pak tani.....

 20. #160
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ...ath qenkam 2 here me fat....1+1 dhurate......eja te perqafoj pak tani.....
  hahahahahahahha po po ofert 2 ne 1 hahahaha sa qesha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 8 nga 9 FillimiFillimi ... 3456789 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
 2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
 3. Aforizma/Thenie per Femrat!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 11:40 AM
 4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
 5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė