Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 178
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  12

  Thenie Te Mencura Per Femrat

  Receta Gatimi

  1)--Po deshe tė hakmerresh kundėr njė gruaje, lėvdo nė sytė e saj njė grua tjetėr.

  2)--Femra ėshtė mbretėreshė e botės, por skllave e dėshirave.

  3)--Gratė asnjėherė nuk e vėrejnė atė qė ne bėjmė pėr ato: pėrherė dallojnė atė qė nuk e bėjmė

  4)--femrat nuk zbukurohen aq shumė pėr meshkujt, sa kundėr grave.

  5)--Kur gruaja bėhet shkencėtare, atėherė diēka nuk ėshtė nė rregull

  6)--. femra ėshtė nėna e tė gjitha tė kėqijave, por si nėnė duhet respektuar!

  7)--Femrat janė si gjeneralėt: atyre nuk u intereson ē'humbje u ka kushtuar njė fitore.

  --Sikur femrat tė udhėhiqnin botėn, ato do t'i flaknin tė gjitha armėt, pėrveē gjuhės.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Thenie Te Mencura Per Femrat


 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

  kot flisni kunder femrave....
  femra eshte shume e zgjuar si natyre....
  nga femra lind mashkulli
  pastaj femra ka futur shejtanin ne shishe e jo me mashkullin hahahahaha

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Uhhh me sa pak kenaqen meshkujt: mjafton te shajne dhe te mburren para burrave te tjere, por para nje femre, s'i ndryshojne veprimet!!!!!
  Dhe e zgjuara e nje femre eshte: "Te ju lejme te komandoni ate qe nuk komandoni dot, sa per sy dhe faqe" me jua bere qejfin, per momentin!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  12

  Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Ne nje leber kam lezuar...
  se femra me e zgjuar ne bote eshte sa nje mashkull budalla..?????
  mos ma merni per terse por e kam lezuar vertet..........

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e michele
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Vendndodhja
  shume larg qe ketu, diku ne univers
  Postime
  52
  Reputacioni
  0

  Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Ej Briken se po i hidhja nje sy ketyre qe ke shkruar, edhe mu kujtua Llazi i Portokallise, se si puna e tij flet dhe ti. ( besoj se e ke degjuar)
  Gjithsesi ti ke arsyet e tua per te menduar keshtu per femrat, mbase duhet te te jepet mudesia qe te njohesh goca me shume ambicioze dhe qe jane te afta qe te bejne shume gjera vete, pa ndihmen e askujt. Vec athere do ta kuptosh qe femrat jane shume ta zonjat. Eshte e vertete qe si natyre femrat jane shume delikate, por ama aq delikate sa jane aq dhe te forta jane.

  Edhe une po te them nje shprehje qe e kam lexuar dhe qe eshte e vertete:
  Nje femer ka nevoje per nje burre, aq sa ka nevoje peshku per nje biciklete.
  Besoj se e kupton moralin ............

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Ne theniet e ketij gjoja maskilistit une nuk kam asgje kunder, sepse po ta lexoje ai me kaq vemendje sa i lexojme ne te tjeter do ta kuptoj e se sa e zonja eshte nje femer, por njera nga ato theniet me beri pershtypje:

  Femrat janė si gjeneralėt: atyre nuk u intereson ē'humbje u ka kushtuar njė fitore.

  kjo thenie eshte e ngjashme me historine e Pirros te madh. Pirroja kur fitoi nje lufte kunder romekeve ne Benevento kish kaq humbje sa tha :" dhe nje fitore tjeter si kjo dhe jam i humbur", por kjo nuk i mohon qe ai ish nje gjeneral legjendar, nje prijes i fuqishem, dhe nje epiriot qe kish mundur romaket ne token e tyre.Ai ish fitimtar gjithmone.

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e agimm
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  thenjet jan shum te mira dhe te verteta + qesharake hahahahahahaha

 9. #9
  te gjitha ato thenje jane te sakta.
  vetum se ka edhe femra shume te zoja dhe intelektuale.
  keshtu qe pa to nuk ka jete
  dhe jeta do te ishte ndryshe pa femra nuk do ta kishte ate bukurine

 10. #10
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Duke qene se meshkujt kane humbur shume autoritet kohet e fundit, nuk u ka mbetur gje tjeter vecse te nxjerrin thenie e shprehje per femrat.

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e Celina
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  31
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  kot flisni kunder femrave....
  femra eshte shume e zgjuar si natyre....
  nga femra lind mashkulli
  pastaj femra ka futur shejtanin ne shishe e jo me mashkullin hahahahaha
  po de po kush e krijoi at shishe shtrohet pyetja

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Celina Lexo postimin
  po de po kush e krijoi at shishe shtrohet pyetja
  Shishen e krijoi fabrika, plz mos dilni nga tema!

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ashtu mendoni ju heheheh po ju djmet i shikoni thenjet per ju

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ska per ne prandaj

 15. #15
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  do ti tregoj disa thenje majdi njer dit tjter se sonte spo kom koh dhe shpresoj ti lexoni

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  twe gjitha jan te vrtet edhe pse ne vajzat kemi pakm zili

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  jemi me te mir ne djemte

 18. #18
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ashtu mendon Majdi un e mendoj te kunderten

 19. #19
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po deshet pranojini po deshet jo (f) por ato theniet ne pergjithsi jan sh te verteta

 20. #20
  i/e rregjistruar Maska e ledja
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ca jo te gjitha po edhe se femra fut shejtanin ne shishe e vertete eshte apo jo????????????????????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
 2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
 3. Aforizma/Thenie per Femrat!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 11:40 AM
 4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
 5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė