Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 9 nga 9 FillimiFillimi ... 456789
Rezultatet nga 161 deri tek 178 prej 178
 1. #161
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahahha po po ofert 2 ne 1 hahahaha sa qesha
  ....edhe sikur te largohesh pa me thene ..naten......me mjafton qe qeshe......kur ti qesh....dicka leviz.....e din ?

 2. #162
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....edhe sikur te largohesh pa me thene ..naten......me mjafton qe qeshe......kur ti qesh....dicka leviz.....e din ?
  ...hahahhahaha gjithmone e ke kete mendimin se iki pa thene naten...por nuk iki jo...po dua te di cfare leviz kur qesh une?.. hahahahahahhaa

 3. #163
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...hahahhahaha gjithmone e ke kete mendimin se iki pa thene naten...por nuk iki jo...po dua te di cfare leviz kur qesh une?.. hahahahahahhaa
  ....sa shpejt paske ik.....

 4. #164
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....sa shpejt paske ik.....
  hahahahahhaha iki une shpejt...apo je ti qe vjen vone?...hajde gjeje fajtorin...

 5. #165
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhaha iki une shpejt...apo je ti qe vjen vone?...hajde gjeje fajtorin...
  ...mbrema.....mua sme duhet fajtori.....por TI ....te jesh ketu e me afer akoma....kjo...me fajtoret ka kush merret....

 6. #166
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ...mbrema.....mua sme duhet fajtori.....por TI ....te jesh ketu e me afer akoma....kjo...me fajtoret ka kush merret....
  hahahahha s'te duhet fajtori ty por me duhet mua...dhe fajtorin e kemi mes nesh hahahhaha...je ti...mos kerko te me kundershtosh se eshte e kot...

 7. #167
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahha s'te duhet fajtori ty por me duhet mua...dhe fajtorin e kemi mes nesh hahahhaha...je ti...mos kerko te me kundershtosh se eshte e kot...
  ....mbrema ....sonte qenke shume e mire ....afroju te perqafoj pak...

 8. #168
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....mbrema ....sonte qenke shume e mire ....afroju te perqafoj pak...
  hahahaha epo keshtu behem pas bubullimave une...zbukurohem

  Dhe sa per tu afruar s'kam ndermend...afrohu po deshe... hahaha

 9. #169
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahaha epo keshtu behem pas bubullimave une...zbukurohem

  Dhe sa per tu afruar s'kam ndermend...afrohu po deshe... hahaha
  ....poooooo erdha.....ke te drejte kerkoj ...vetem kerkoj.....por edhe fal ama....ti e di sh mire...

 10. #170
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....poooooo erdha.....ke te drejte kerkoj ...vetem kerkoj.....por edhe fal ama....ti e di sh mire...
  ...Me mire po e qep hahahahha...se eshte mesi nates...dhe na degjojne komshijt...hahahahaha nuk po flas me mire....se jam e qete

 11. #171
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...Me mire po e qep hahahahha...se eshte mesi nates...dhe na degjojne komshijt...hahahahaha nuk po flas me mire....se jam e qete
  ....me thuaj ndonje gje me shenja pa te degju komshite....shpejt.....se u treta....

 12. #172
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....me thuaj ndonje gje me shenja pa te degju komshite....shpejt.....se u treta....
  hahahahahahhahahahhahahaha bukur?!...

 13. #173
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahhahahahhahahaha bukur?!...
  ....vetem me nje shenje ....se shume bejne zhurme

 14. #174
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  .....hahahahhaha po mire po tregohem pak e bute......

 15. #175
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  .....hahahahhaha po mire po tregohem pak e bute......
  ..........

 16. #176
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Kur nje femer hesht...per hir te Zotit...mos e nderprisni.....

 17. #177
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Per cdo grua te mire e te bukur ne kete bote....ekziston nje burre i mjere qe eshte i lodhur nga ajo....

 18. #178
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  akoma ka shprehje te mencura per femrat?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 9 nga 9 FillimiFillimi ... 456789

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
 2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
 3. Aforizma/Thenie per Femrat!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 11:40 AM
 4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
 5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė