Gjeografia e femrės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gjeografia e femrės

  Receta Gatimi

  Gjeografia e femrės

  - Nė moshėn prej 18 deri nė 20 vjeē femra ėshtė si Afrika - e egėr, e bukur dhe me shumė zona misterioze dhe te pavizituara.

  - Midis 21 dhe 30 vjetėsh femra ėshtė si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos pėr tė pasurit.

  - Midis 31 dhe 35 vjetėsh femra ėshtė si India - sensuale, e qete dhe me plot besim nė bukurinė e vet.

  - Nė moshėn prej 36 deri nė 40 vjeē femra ėshtė si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet njė pjesė e botės qė vizitohet me kėnaqėsi.

  - Midis 41 dhe 50 vjetėsh femra ėshtė si Jugosllavia - lufta ėshtė humbur, kurse dėmet e sė kaluarės kanė lėnė gjurmė tė thella.

  - Midis 51 dhe 60 vjetėsh femra ėshtė si Rusia - e shkatėrruar, pa kontroll dhe nuk i pėrfill vizitorėt.

  - Nė moshėn midis 61 dhe 70 vjetėsh femra ėshtė si Mongolia - me tė kaluar tė pasur dhe me fitore shumė tė mėdha, por pa tė ardhme .

  - Mbas moshės 70 vjeēe femra ėshtė si Afganistani - ēdokush e di ku ėshtė, mirėpo nuk e viziton askush.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: Gjeografia e femrės

  te gjitha jane te pranueshme pervec asaj se moshes nga 21-30 vjec.
  personalisht nuk e mendoj nje gje te tille.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Re: Gjeografia e femrės

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08
  te gjitha jane te pranueshme pervec asaj se moshes nga 21-30 vjec.
  personalisht nuk e mendoj nje gje te tille.

  edhe un jam me tė njėjtin mendim.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gjeografia e femrės

  MASHKULLI NE GJEOGRAFI.

  Midis moshes 15 dhe 70 vjec mashkulli eshte si USA:Udhehiqet nga mendja e tij e semure pas seksit.

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mire qe qenkeni te ndergjegjshem, se pothuajse
  gjate gjithe kohes e mohoni...

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  lol i bukur ky leksioni gjeografis!

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  hahahahahahahahah

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shum e bukur

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  HAhahaha SH e bukur.

 10. #10
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  e bukur ....

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Gjeografia e femrės

  - Nė moshėn prej 18 deri nė 20 vjeē femra ėshtė si Afrika - e egėr, e bukur dhe me shumė zona misterioze dhe te pavizituara.

  - Midis 21 dhe 30 vjetėsh femra ėshtė si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos pėr tė pasurit.

  - Midis 31 dhe 35 vjetėsh femra ėshtė si India - sensuale, e qete dhe me plot besim nė bukurinė e vet.

  - Nė moshėn prej 36 deri nė 40 vjeē femra ėshtė si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet njė pjesė e botės qė vizitohet me kėnaqėsi.

  - Midis 41 dhe 50 vjetėsh femra ėshtė si Jugosllavia - lufta ėshtė humbur, kurse dėmet e sė kaluarės kanė lėnė gjurmė tė thella.

  - Midis 51 dhe 60 vjetėsh femra ėshtė si Rusia - e shkatėrruar, pa kontroll dhe nuk i pėrfill vizitorėt.

  - Nė moshėn midis 61 dhe 70 vjetėsh femra ėshtė si Mongolia - me tė kaluar tė pasur dhe me fitore shumė tė mėdha, por pa tė ardhme .

  - Mbas moshės 70 vjeēe femra ėshtė si Afganistani - ēdokush e di ku ėshtė, mirėpo nuk e viziton askush.
  Nese per femren ka ulje dhe ngritje ne jete...mashkulli ngelet ne vend numero,keshtu qe jam pro uljeve ngritjeve,ne fund te fundit jane te provuara,ne ndryshim nga mashkulli qe mbetet manikina e butikut...(fjala bie)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Femrės qė i dalin qimet e Ēelikut nga Barku
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-08-2013, 11:50 PM
 2. Dhuna ndaj femres!?!?!?!?!
  Nga Alb-Angel nė forum Familja dhe tė Rinjtė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 02-07-2013, 10:38 PM
 3. Prezantimi i nje femres
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 09:49 AM
 4. Veshja tregon shumė pėr pėrsonalitetin e femrės !!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-03-2012, 08:59 PM
 5. Evolucioni i mashkullit dhe femres!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 10:42 AM