Receta, pėr gocat e forumit.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Receta, pėr gocat e forumit.

  Receta Gatimi

  Si te pergatisim Kekun e Dashurise (per 2 persona)

  Per nje recete te shijshme duhen:
  4 sy te qeshur
  4 kofshe pa dhjame mundesisht
  4 krahe muskuloz
  2 kuti te rrumbullakosura qumeshti
  2 arra kokosi
  1 tas me gryke te ngushte (Po te jete shume i gjere,mos e merr fare mundimin per te bere kekun lol)
  1 banane

  PERGATITJA:

  Shiko drejt e ne syte e qeshur
  Shtriji kofshet dhe pergatit krahet mśsculos
  Tundi me kujdes dhe butesi 2 kutite e qumeshtit
  Me kujdes futeni bananen ne tas dhe duke e rrotulluar ne
  siperfaqen e tij, eshte e rekomandueshme te vazhdoni te tundni
  kutite e qumeshtit nderkohe.
  Ne kohen kur nxehtesia arrin graden e duhur, futeni bananen sa
  me thelle ne tas, duke e mbuluar tasin me 2 arrat e kokosit. Lereni
  brenda deri sa te lengezohet (rekomandohet mos ta lini gjithe
  naten*.)
  Keku duhet te jete gati atehere kur babanja te jete zbutur
  plotesisht. Nqs bananja ka ruajtur fortesine atehere filloni nga e
  para sipas instruksioneve te mesiperme*.ose nderroni tasin.

  Kujdes:

  Nese perdorni guzhine qe nuk jeni familiar me te, ka shume
  rendesi larja e eneve para dhe pas pergatitjes*.mos harroni eshte
  per te miren e shendetit tuaj)

  Nese keku fryhet jashte mase*me mirre arratisuni nga
  qyteti*

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Receta, pėr gocat e forumit.


  Ok, Mund te me perdorni mua si proven e pare....!
  Po deshtova eksperimentin, perjashtim nga forumi!
  E keshtu me radhe!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Receta, pėr gocat e forumit.


  Me duket se do te mbeteni pa vajza fare!

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Receta, pėr gocat e forumit.

  o zot sa kam qeshur, me rane dhe qu...rat mbi tastjere.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Receta, pėr gocat e forumit.


 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Receta, pėr gocat e forumit.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla
  o zot sa kam qeshur, me rane dhe qu...rat mbi tastjere.
  YYYYYYYYYYYY
  Me fal, por une ate fjale te nderprere, nuk e kuptoj dot!!!!
  Mund te ma shpjegosh, hollesisht?????

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e liritaa
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  29
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tungjatjeta forumii
  shum barcolet e bukur

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e flamur ademi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shume intweressante flm

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Pse, meshkujt nuk e perdorin kete receten?!
  gjithsesi e bukur

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e paola
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  26
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahahahahahahaa.recete e bukur shume.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Receta per Sultjash
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 20-10-2013, 12:25 PM
 2. Kush e ndjen qefin ne sex, cunat apo gocat?
  Nga Altin111 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 04-08-2013, 08:10 PM
 3. Receta pėr fėmijė
  Nga lovee nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 02:42 PM
 4. Receta Gatimi
  Nga Kampioni99 nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-09-2009, 11:30 AM
 5. Receta per Gatim
  Nga B|1n1 nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 06:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė