Kjo ėshtė njė foto e paparacit tonė (i panorames) e realizuar gjatė provave tė festivalit "Kėnga Magjike". Kėngėtarja e njohur Rovena Dilo ishte aq e vėmendshme ndaj bisedave me miken e saj nė vigjilje tė natės sė tretė, sa nuk e kishte kuptuar qė fundi i ishte ngritur shumė dhe natyrisht ėshtė bėrė gjahu i radhės pėr objektivin e aparatit fotografik. Gjithsesi, ėshtė njė pamje shumė sensuale dhe femėrore. Rovena Dilo do tė jetė njė nga kėngėtaret e ftuara te “Kėnga Magjike 10” pėr tė kėnduar sė bashku me Pirro Ēakon kėngėn “Pėr njė ēast mė ndali zemra”, me tė cilėn fituan edhe ēmimin e parė pak vite mė parė.
[align=right:3mm534oh]Panorama Plus[/align:3mm534oh]