Receta Gatimi

Si mund te formatoj USB-N?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29

  Si mund te formatoj USB-N?

  Pershendetje desha te mendihmoni nese mundeni te me tregoni se si mund te formatoj USB-N .

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Re: Si mund te formatoj USB-N?

  eshte e thjeshte fut usb-ne ne pc. shko tek my computer pastaj kliko me te djathte aty ku thote Removable Disk
  dhe shko tek format. aty te hapet nje dritare e re dhe ke opsionet. mund ta besh quick qe eshte formatim i shpejte.
  pastaj ok.

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29

  Re: Si mund te formatoj USB-N?

  Faliminderit se kisha iden e formatimit fare .

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e baxhaku
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje kam nje usb.dhe e bera qe te punoj si dvd windows.bera nje pc format dhe me beri pun.tani dua qe ta bej format usb qe ti fshij programet qe ka brenda.por nuk me fshihen.i bej format dhe me thot windowsi nuk esht i mundur qe te bej ket format.cfar munt te bej qe ta rregulloj.usb e kam 8gb dhe esht e shpejt si usb

 5. #5
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga baxhaku Lexo postimin
  Pershendetje kam nje usb.dhe e bera qe te punoj si dvd windows.bera nje pc format dhe me beri pun.tani dua qe ta bej format usb qe ti fshij programet qe ka brenda.por nuk me fshihen.i bej format dhe me thot windowsi nuk esht i mundur qe te bej ket format.cfar munt te bej qe ta rregulloj.usb e kam 8gb dhe esht e shpejt si usb
  Kodi:
  http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool.shtml


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si mund ta formatoj Xp-nė me Usb disk
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 03-01-2014, 02:42 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 09:07 PM
 3. A mund te me ndihmoj Somebody
  Nga dDiana nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-01-2010, 03:45 PM
 4. Si mund...
  Nga Operatori nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-07-2009, 05:06 PM
 5. a mund te me ndimoni
  Nga senat nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-08-2008, 05:40 PM