Gjėegjeza


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 36 prej 36
 1. #21
  i/e rregjistruar Maska e valza
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  per mendimin tim ajri nuk esht ne at gjergjes por zoti qe ai na krijoi ........

 2. #22
  i/e rregjistruar Maska e valza
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Zemer

  :girl::boy::boy:

 3. #23
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  emri mendoj kjo e fundit

 4. #24
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  emri mendoj kjo e fundit


  me vete e ke e me sy nuk e sheh

 5. #25
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  syri tani ka shum gjera qe nuk i shikon

 6. #26
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  heehheheh ashtu mendon

 7. #27
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ashtu mendoj un tani po ajo eshte

 8. #28
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ''Njeri Lag e Tjetri Pi''... Pa mundohu e gjen dot Ti..

 9. #29
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  zė vend ne tokė
  atėron nga lart,
  dielli kur bie,
  atėherė ben balte.

  bora

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  kristina, mund te jete dhe shiu?

 11. #31
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ca shiu thua, ajo e ka thene qe eshte bora hahahahaha

 12. #32
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Emaus mos ja ver re Renix keto kohet e fundit hahaha

 13. #33
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Emaus mos ja ver re Renix keto kohet e fundit hahaha
  Majdi, ishte gjeagjez kjo?

 14. #34
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po hajde gjeje tani hha

 15. #35
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gjeagjez duht te jete hhahaahaha
  Hajde te gjejme ca ... kohet e fundit Renit :d

 16. #36
  i/e rregjistruar Maska e gentritiii
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  As nuk hahet , as nuk pihet ,
  por pa ta nuk rrihet .


  Kali i hekurt ,
  bishti i pambukt .


  Foto (2).gif

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Gjėegjėza...!!?
  Nga Berii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-06-2011, 01:58 PM
 2. Gjėegjėza!
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 06-10-2010, 06:36 AM