28 nentori festa e pavarsise


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e ermela
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  28 nentori festa e pavarsise

  Receta Gatimi


 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e ermela
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  Re: 28 nentori festa e pavarsise


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. PETICION:100 Vjetori i Pavarsisė sė Shqiperisė
  Nga vaaldr1n nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 19-09-2012, 12:08 AM
 2. Urime 28 nėntori
  Nga Enkelejda_24 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 11:07 PM
 3. 28 Nėntori, Ilir Meta “divorcohet” nga Berisha
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 08:21 PM
 4. Festat, 29 nentori dite pushimi, jo ceremonial
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2006, 04:40 AM